آنها فقط در مورد کوید شنیده بودند. سپس آنها به جامعه بازگشتند تا تأثیر کامل آن را ببینند

(CNN) – آنها ممکن است آخرین کسانی در جهان باشند که همه گیر شده اند.

خدمه ای چهار نفره از محققان در ماه فوریه به جزیره مرجانی کوره ، مرجانی از راه دور در اقیانوس آرام که بیش از 1300 مایل با هونولولو ، هاوایی فاصله دارد سفر کردند.

وقتی آنها به هاوایی بازگشتند ، دنیا مکان دیگری بود. دنیایی که توسط ویروسی ویران شده است که باعث از بین رفتن مشاغل ، بیش از حد بارگیری سیستم های بهداشتی و اعمال قوانین جدید در مورد فاصله اجتماعی و ماسک های صورت شده است.

در طول هشت ماه که خدمه در مرجع هوایی گذراندند ، آنها تلویزیون ، سرویس سلول و دسترسی محدود به اینترنت نداشتند. در عوض ، آنها برای پیگیری با دنیای خارج ، به ایمیل های گاه و بیگاه دوستان و خانواده اعتماد می کردند.

یکی از خدمه متیو بوتشک دوم ، 26 ساله ، به CNN گفت: “من قطعاً چند مورد در مورد آن شنیده بودم.” “اما بین بیماری های دیگر مانند SARS و آنفولانزای خوکی ، فکر کردم ،” این فقط چیز بعدی است. هیچ چیز بزرگی نیست. ” من واقعاً فکر می کردم از زمان رسیدن همه ما به خانه گذشته است. ”

او اشتباه می کرد.

این جزیره میزبان هزاران پرنده و هیچ انسانی نیست

این جزیره با هونولولو بیش از 1300 مایل فاصله دارد.

این جزیره با هونولولو بیش از 1300 مایل فاصله دارد.

با احترام DLNR

هر سال ، دو خدمه با برنامه چرخشی برای انجام تحقیقات در مورد اکوسیستم جزیره توسط ایالت به Kure Atoll اعزام می شوند.

آنها به حفظ پناهگاه حیات وحش کمک می کنند. آنها آوارها را تمیز می کنند ، به گونه های پرندگان در معرض خطر زیادی که در این منطقه زندگی می کنند تمایل دارند و ریش تاج طلایی را از بین می برند ، یک گونه گیاهی مهاجم که ویرانی هایی در مرجان ایجاد کرده است.

متیو ساونتر 35 ساله ، رهبر اردوگاه صحرایی جدیدترین خدمه ، حدود 9 بار به این جزیره رفته است. وی گفت که محققان داوطلب به وعده انزوای کامل علاقه مند شده اند.

سانتر به سی ان ان گفت: “این مانند یک لکه در وسط اقیانوس است.” “ما ممکن است روزانه دو یا سه بار از دنیای خارج پیام دریافت کنیم. این قطعاً می تواند جذابیت آن را داشته باشد.”

تنها دسترسی آنها به دنیای خارج یک آدرس ایمیل مشترک بود

خدمه چهار نفره در Kure Atoll کار می کنند.

خدمه چهار نفره در Kure Atoll کار می کنند.

با احترام DLNR

این خدمه خاص انتظار داشتند که در ماه مارس برای جابجایی با خدمه قبلی به جزیره مربی کوره بروند ، اما سرانجام آنها زودتر ، در ماه فوریه ترک می شوند. آنها همچنین یک ماه دیرتر از موعد مقرر در آنجا ماندند و در پایان ماه اکتبر با خدمه بعدی جابجا شدند.

خدمه به جای دریافت پیام به ایمیل های شخصی خود ، یک آدرس ایمیل به اشتراک گذاشتند که دوستان و خانواده می توانند برای تماس با آنها استفاده کنند. این تنها دسترسی به اینترنت بود که آنها داشتند.

چارلی توماس ، یکی از اعضای خدمه 18 ساله ، به CNN گفت: “واقعاً خیلی دور احساس شده بود.” “من فقط چند چیز را در اخبار دیده بودم. یادم می آید همزمان با ورود پرواز دیگری از ژاپن به هونولولو (در ماه فوریه) پرواز می كردم. همه در آن هواپیما ماسك زده بودند.”

در پیامی که از دوستان و خانواده دریافت کردند ، خدمه می دانستند که در جهان چه می گذرد. اما شنیدن یک بیماری همه گیر بسیار متفاوت از تجربه دست اول آن است.

بنابراین ، آنها نمی دانستند که هنگام بازگشت به خانه چه چیزی در فروشگاه است.

فاصله اجتماعی باعث می شود که بازگشت آنها کم شود

اکنون ، توماس ، تنها خدمه ای که از ایالات متحده نیست ، پس از 14 روز قرنطینه در هتل با خانواده در منطقه اوکلند ، نیوزیلند بازگشت. ساونتر و چهارمین خدمه ، نائومی ووستر ، در هاوایی باقی ماندند در حالی که Butschek در خانواده خود در تگزاس اقامت دارد ، که ماه گذشته به اولین ایالت مبتلا به یک میلیون ویروس کرونا تبدیل شد.

بوتشک گفت: “احساس می کنم هنوز جزئیات همه چیز را یاد می گیرم.” “اما خوشبختانه ، هیچ کس که من می شناسم ، هیچ یک از دوستان من ، بیماری کووید تشخیص داده نشده است.”

فاصله اجتماعی و اقدامات قرنطینه ای مانع بازگشت آنها شده است.

ووستر 43 ساله به سی ان ان گفت: “همه چیز خیلی عجیب بوده است.” “در فرودگاه لازم بود با همه خداحافظی کنم. من از همه غذاهای عالی – غذای غیر قابل فساد – که الان می خواهیم بخوریم خوشحالم. اما از زمان بازگشتم هیچ آغوشی نداشته ام ”

و اگرچه خدمه به تازگی در جهانی روبرو شده اند که با بحران جهانی بهداشت روبرو هستند ، تحقیقات در مورد این جزیره باید ادامه یابد.

سانتر گفت: “شروع روند برنامه ریزی واقعاً چالش برانگیز بوده است.” “اما ما در حال شکار تیم بعدی خود هستیم.”