بازیگران «در واقع عشق» برای حضور مجدد در ویژه برنامه تلویزیونی بیستمین سالگرد

بازیگران «در واقع عشق» برای حضور مجدد در ویژه برنامه تلویزیونی بیستمین سالگرد

یادداشت ویراستار: «Tis the Season: The Holidays on Screen» محبوب‌ترین فیلم‌های تعطیلات و فیلم‌های ویژه تلویزیونی را جشن می‌گیرد. پخش ویژه یکشنبه، 27 نوامبر، ساعت 8 بعد از ظهر ET/PT از CNN.CNN

این شبکه سه شنبه اعلام کرد که یکی از محبوب ترین آثار کلاسیک مدرن کریسمس سال آینده 20 ساله می شود، و به همین مناسبت، اعضای کمدی رمانتیک برجسته 2003 “عشق در واقع” دوباره گرد هم می آیند تا هفته آینده از شبکه ABC پخش شود.

هیو گرانت، لورا لینی، اما تامپسون، بیل نای و توماس برودی سنگستر به همراه ریچارد کرتیس نویسنده و کارگردان فیلم در این ویژه حضور دارند.

در یک کلیپ تبلیغاتی دایان سایر که توسط برنامه ABC “20/20” در توییتر به اشتراک گذاشته شد، از بازیگران می خواهد جمله “عشق در واقع …” را پر کنند، که گرانت درولی پاسخ می دهد: “مرده!”

به گزارش ABC، این ویژه به این موضوع می پردازد که چگونه این فیلم با موفقیت گروهی متنوع را به هم پیوست تا فیلمی جذاب و جذاب را ایجاد کند که روابط عاشقانه مختلف را در طول یک ماه پریشان منتهی به کریسمس در لندن، انگلیس بررسی می کند و در حال تبدیل شدن به یک سنت تعطیلات محبوب در اطراف است. جهان.

با توجه به اینکه فیلم در 6 نوامبر 2003 اکران شد، این برنامه که کمی زودتر از موعد ارائه می شود، همچنین به چگونگی تغییر همه گیر کووید-19 در نحوه تعامل، عشق و ارتباط مردم و نیاز بسیار مهم به مهربانی در خانواده ها می پردازد. و جوامع

این دیدار جدید اولین باری نیست که بازیگران «عشق در واقع» – که شامل کایرا نایتلی، لیام نیسون و کالین فرث نیز می شوند – دوباره دور هم جمع می شوند.

در سال 2017، دنباله کوتاهی از فیلم به افتخار روز قرمز بینی، یک موسسه خیریه برای کودکان نیازمند که توسط کورتیس ایجاد شده بود، برای NBC تولید شد.

“خنده و اسرار “عشق در واقع”: 20 سال بعد – ویژه دایان سایر” در 29 نوامبر ساعت 8 شب به وقت شرقی از ABC پخش می شود.