بررسی “Lego Star Wars Holiday Special”: دیزنی + یک تور نوستالژیک از تاریخ “جنگ ستارگان” را تجربه می کند

تصور اساسی این پیشنهاد + دیزنی – که بعد از آخرین سه گانه منتشر شده و صدای چند نفر از اعضای بازیگر را در آن گنجانده است – این است که ری از جشن های “روز زندگی” استراحت می کند تا به دنبال درک بهتر از زندگی جدید باشد تا بهتر آموزش فین. (اتفاقاً روز زندگی ، برای 12 یا افرادی که به خاطر می آورند ، اشاره ای ویژه به فیلم اصلی است).

در این روند ، او و BB-8 از معبد جدی بازدید می کنند و یک پرتال سفر با زمان را کشف می کنند ، پورتالی که به او امکان می دهد با چتر نجات به صحنه های مختلف 40 سال عجیب و غریب “جنگ ستارگان” برود ، و در تعامل با بازیکنان کلیدی به ویژه بی پروا راه ها.

بدیهی است که هر چقدر تماشاگران چیزهای بی اهمیت “جنگ ستارگان” غرق شوند ، آنها از لذت بیشتری برخوردار خواهند شد. در همان زمان ، این برنامه (به کارگردانی کن کانینگهام و نویسندگی دیوید شاین) کاملاً بین مرز تقلب در مورد ویژه برنامه های تعطیلات به سبک قدیمی و در آغوش گرفتن طرف جوانتر یادآوری می کند که چنین جشن هایی مربوط به خانواده و دوستی است ، کاملا با ” رودلف »- روایت سبک مجوز از Yoda.

این لحن کاملاً متناسب با مارک متحرک لگو است. همانطور که گفته شد ، روابط متفاوتی با جهان واقعی شامل کامو های صوتی کلی ماری تران ، بیلی دی ویلیامز و آنتونی دانیلز است ، اما نوستالژی بسیار عمیق تر از آن است. به علاوه ، شوخی های سرگرم کننده مخصوص Lego وجود دارد ، مانند اینکه موهای یک شخصیت ریخته و دوباره باز می شوند.

دیزنی + در مورد استفاده از مارک های مختلف خود – به ویژه مارول ، “جنگ ستارگان” و کتابخانه انیمیشن های استودیو – به عنوان ستون فقرات در برنامه نویسی ، از سریال های بزرگ و پرزرق و برق مانند “The Mandalorian” گرفته تا موارد کوچک بینابینی مانند کوتاه با شخصیت اولاف از “یخ زده”.

این جدیدترین ویژه ویژه تعطیلات در چهره آن چیزی بیش از یک لارک بازیگوش و مورد استقبال علاقه مندان است. اما در تور جادویی کهکشان جورج لوکاس ، این نکته را نیز یادآوری می کند – با فرض اینکه به یکی از آن ها احتیاج باشد – آنچه “جنگ ستارگان” چه نیروگاهی بوده است و همچنان که به تعطیلات نزدیک می شویم چه واقعی و چه تصور شده ، همچنان یادآوری می کند.

مشاهده مقاله جدید
'Marvel's 616' به رژه نمایش های دیزنی + می رود که شما را به پشت صحنه می برد

“The Lego Star Wars Holiday Special” اولین نمایش خود را در 17 نوامبر در + Disney برگزار می کند.