بهترین قالیشویی تهرانپارس

بهترین قالیشویی تهرانپارس

بهترین قالیشویی تهرانپارس

 

 

اهالی تهرانپارس همواره بر روی انتخاب های خود دقیق بوده اند و تمایل داشته اند تا بهترین گزینه ها را انتخاب نمایند. انتخاب قالیشویی هم از این قاعده مستثنی نیست .اما نبود یک گزینه مناسب باعث شده تا انتخاب بهترین قالیشویی تهرانپارس با اندکی چالش همراه باشد. در واقع بیشتر قالیشویی هایی که در این ناحیه فعالیت دارند دارای نقاط ضعف بسیاری هستند که باعث می شود تا افراد در حین انتخاب خود دچار شک و تردید شوند. این موضوع دلیل اولی است که آن ها را از یک انتخاب درست منع می کند. قالیشویی ملکه یکی از بهترین مراکزی است که اخیراً شعبه ی خود را در ناحیه تهرانپارس افتتاح کرده است. این مرکز با توجه به مزیت هایی که دارد، توانسته به عنوان بهترین قالیشویی تهرانپارس شناخته شود. ما در ادامه مزیت های این محصول را برای شما بررسی کرده ایم تا بهتر دلیل این ادعا را بدانید.

مزیت های بهترین قالیشویی تهرانپارس

قالیشویی ملکه قبل از افتتاح شعبه ی خود در این ناحیه، مروری دقیق بر روی نیازهای اهالی این ناحیه داشت. پس از این موضوع، آن ها خدمات خود را متناسب با این نیازها ارائه دادند تا بتوانند به خوبی آن را پوشش دهند. همین مورد باعث شده تا این مرکز به عنوان بهترین قالیشویی تهرانپارس شناخته شود. ما مهمترین این موارد را در ادامه ذکر کرده ایم.

سرعت عمل بالا

یکی از مشکلات اصلی اهالی تهرانپارس، ترافیک موجود در این ناحیه است. قالیشویی ملکه برای تبدیل شدن به بهترین قالیشویی تهرانپارس سعی کرده تا سرعت عمل را به حداکثر برساند و از بار ترافیک بر دوش مشتریان بکاهد. بدین منظور آن ها شعبه ی خود را در این منطقه افتتاح کرده اند تا دسترسی مشتریان به آن ها ساده تر شود. از طرفی دیگر آن ها پیک های سریعی را استخدام کرده اند که به خوبی با این منطقه آشنایی دارند. آن ها بعد از اولین تماس مشتریان، خود را به محل مشتریان رسانده و سفارشات آن را دریافت می کنند. پس از فرآیند شستشو، آن ها فرش ها را به صورت رول شده و داخل سلفون به مشتریان تحویل می دهند. این موضوع با در نظر گرفتن ترافیک موجود در ناحیه، بسیار حائز اهمیت است.

ماشین آلات مدرن

قالیشویی ملکه برای جلب نظر مشتریان خود، از بهترین ماشین آلات دنیا برای شستشوی فرش ها استفاده می کند. این ماشین ها در تمام بخش های تمیز کردن فرش از ابتدا تا انتها دخیل هستند . این موضوع باعث می شود تا میزان آسیب های ناشی از خطای انسانی به حداقل مقدار ممکن برسد . از طرفی دیگر این ماشین آلات سرعت کار را افزایش و هزینه ها را کاهش میدهند که ترکیب این مواد موجب شده تا قالیشویی ملکه به عنوان بهترین قالیشویی تهرانپارس شناخته شود.

نیروی انسانی حرفه ای

نیروی انسانی خبره یکی دیگر از مزیت هایی است که در این شعبه از قالیشویی ملکه دیده می شود. این مرکز دارای افراد متخصصی است که به خوبی با تار و پود فرش ها آشنایی دارند. این افراد به خوبی می دانند که برای هر نوع لکه باید چه موادی را استفاده نمایند. از طرفی آن ها روش شستشو انواع فرش ماشینی و دستباف را می دانند و بر این اساس آن ها را تمیز می کنند. مجموع این موارد عاملی است که سبب شده تا این فرشهای خارج شده از این مرکز به بهترین نحو ممکن تمیز شده باشند.

مواد شوینده عالی

قالیشویی ملکه همواره برای تمیز کردن فرش مشتریان خود از مواد شوینده خارجی و درجه یک استفاده می کند . این مواد در مقایسه با نمونه های داخلی دارای قدرت لکه بری بیشتری هستند.این موضوع در حالی است که بیشتر رقبا چنین اقدامی را هزینه ی اضافی می دانند و همین وجه تمایز است که قالیشویی ملکه را به بهترین قالیشویی تهرانپارس بدل کرده است .

قیمت مناسب

قیمت عامل دیگری است که باید برای تبدیل شدن به بهترین قالیشویی تهرانپارس بدان توجه داشت. این مرکز همواره سعی داشته تا بهترین تعرفه ها را به مشتریان خود ارائه دهد. این تعرفه ها به نحوی چیده شده است که در مقایسه با سایر رقبا بسیار اندک است و مشتریان آن را ناچیز می دانند. ترکیب این موضوع در کنار سایر فاکتورها سبب شده تا قالیشویی ملکه به عنوان بهترین قالیشویی تهرانپارس شناخته شود.

 

مشاهده مقاله جدید
'Narcos' فصل 3 موارد بیشتری را به ترکیب بازیگران اضافه می کند