جاش گروبان درباره ساخت آلبوم جدید در طول همه گیر شدن و یادگیری نحوه فشار دادن مکث بحث می کند

این خواننده برنده جایزه آخرین آلبوم خود را با نام “هارمونی” معرفی کرده است که اجرای ترانه های کلاسیک مانند “رویای غیرممکن” ، “فرشتگان” و “من نمی توانم شما را دوست داشته باشم” از او ارائه شده است.

گروبان در گفتگو با CNN در مورد چگونگی پایان یافتن آلبوم در میان بیماری همه گیر صحبت کرد.

“انتخاب آهنگ ها بعد از قفل کردن ، کمی تغییر کرد ، مانند” هر دو طرف اکنون “و” رویای غیرممکن “جونی میچل ، آنها ناگهان طنین عمیق تری در معنای امید داشتن در این دیوارهای اطراف ما دارند ، ” او گفت.

در این آلبوم همکار و دوست دیرین او ، سارا بارئیلس نیز حضور دارد.

“سارا فردی با چنین عمق و توانایی است. او می تواند همه کارها را انجام دهد و ما واقعاً به خوبی از یکدیگر باز می شویم و از همان شوخ طبعی مشترک برخورداریم … من فقط صدای او را دوست دارم و با او آواز می خوانم و هر دو از جونی میچل قدردانی می کنیم و ترانه های او. ما در مورد “هر دو طرف اکنون” و چگونگی طنین انداختن در زندگی ما – و به ویژه امروز – صحبت کردیم. “

از آنجا که گروبان نمی تواند در مقابل تماشاگران زنده برنامه اجرا کند ، به کنسرت های مجازی روی آورده است. او دو نمایش آینده دارد که یکی از آنها اولین کنسرت تعطیلات او خواهد بود.

گروبان گفت: “قطعاً این یک سازگاری است که به تجربه حضوری طرفداران و احساس عقب و جلو کارهایی که در اتاق انجام می دهید عادت کند.” “بسیار خوب است آواز خواندن و دانستن اینکه مردم بیش از هر زمان دیگری از هر کجا که فضای جهان باشد گوش می دهند ، بسیار زیبا است.”

گروبان برای اولین بار از زمان نوجوانی گفت که حوادث سال گذشته مجبور به مکث شده اند.

“من فکر می کنم که برای همه ما به طور ناگهانی با این ایده معامله می کنیم که ما یک دقیقه آن را به تنهایی ادامه خواهیم داد و باید بفهمیم زندگی ما در برابر این جنون رخ داده یعنی چه در اطراف ما و عدم اطمینان. کسانی که واقعاً به چیز بعدی در تردمیل اعتماد می کنند ، این عدم اطمینان ممکن است گاهی اوقات بسیار سخت باشد. به عنوان کسی که تجربه شخصی عمیقی با چیزهایی مانند افسردگی و اضطراب دارد … طوفان عالی برای آن نوع است ذهنیت “

گروبان گفت: “انجام هر کار کوچک هر روز برای رسیدن به آن لحظه شرم آور نیست … شما نباید احساس کنید که خود را آماده کرده اید تا بزرگترین چیزی را که تصور می کنید را به زمین بیندازید.” . “برای من این چیزهای کوچکی بوده است. به جای تلاش برای نوشتن یک آهنگ کامل ، فقط یک خط را امتحان کنید و فکر کنید. من خیلی پخت و پز نکرده ام ، شاید امروز بتوانم پاستا درست کنم و ببینم آیا می توانم سرم را جستجو کنم چگونه آب را بجوشانیم و این کار را انجام دهیم. و همه مراحل کوچک کودک منجر به درک این می شود که شما کاملاً به موفقیت رسیده اید. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>