جنگل های ملی به شما امکان می دهند درخت کریسمس خود را ببرید

(CNN) – سازمان جنگل های ایالات متحده از شما می خواهد که امسال درخت مصنوعی را در جعبه خود بگذارید. در عوض ، توصیه می شود ، درخت کریسمس خود را در یک جنگل ملی ببرید – سنتی که برای جنگل نیز مفید است.

بیش از 75 جنگل ملی در ایالات متحده به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد که درخت کریسمس خود را از جنگل ملی المپیک در ایالت واشنگتن گرفته تا جنگل ملی اوکالا در فلوریدا ببرند. همه آنها خانه گیاهان همیشه سبز نیستند ، اما گونه های منحصر به فرد درختان نمایشگرهای خوبی برای کریسمس ایجاد می کنند.

از جنگلهای نازک بعضی از درختان کوچکتر سالم است. با داشتن درختان کمتر ، رقابت کمتری برای نور خورشید و سایر منابع و فضای بیشتری برای رشد گیاهان جنگل وجود دارد.

اما قبل از شروع شکار درخت ، به مجوز احتیاج دارید. می توانید از طریق Recreation.gov ، یکی از شرکای خدمات جنگل های ایالات متحده ، درخواست دهید تا در آنجا نزدیکترین جنگل ملی خود را انتخاب کرده و هزینه کمی ، معمولاً 10 دلار بپردازید.
هر جنگل پارامترهای متفاوتی برای مکان بریدن درخت خود دارد ، اما به عنوان یک قانون کلی ، سازمان جنگل های ایالات متحده می گوید درختی که انتخاب می کنید باید حداقل 200 فوت با جاده های اصلی و اردوگاه ها فاصله داشته باشد. بسیاری از جنگل ها از شما می خواهند که درخت خود را بین 12 تا 15 پا نیز نگه دارید.
کارکنان کوه Hood National Forest به شما توصیه می کند قبل از استفاده از اره دستی برای بریدن درخت خود ابتدا شاخه های درختی را که انتخاب کرده اید با ابزار هرس بریده و برش دهید. (از کنده های بزرگ خودداری کنید. سرویس جنگل ایالات متحده می گوید درخت منتخب شما باید دارای یک تنه به قطر 6 اینچ باشد.)

بعد از اینکه درخت خود را به دست آوردید ، آن را در بالای وسیله نقلیه خود یا در یک تخت کامیون محکم کنید و مطمئن شوید که مجوز درخت کریسمس خود را در جنگل نشان دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>