جورج کلونی یکبار به 14 دوست خود هر یک میلیون دلار پول نقد داد

اما قبل از استقرار ، هنگامی که از یک انبار در مکانی نامشخص بازدید کرد و 14 میلیون دلار پول نقد گرفت تا 14 صمیمی ترین دوست خود را با آنها تعجب کند ، اگر کسی سخاوتمندانه باشد ، یک کپر بزرگ را فشار داد.

وی این حکایت را در مصاحبه ای با GQ ، که کلونی را به عنوان آیکون سال خود برگزید ، در میان دیگر افتخارات مانند Megan Thee Stallion و Trevor Noah به اشتراک گذاشت. از آنجا که دوستش رنده گربر آن را در MSNBC در سال 2017 به اشتراک گذاشت ، این اولین بار است که داستان دلار بزرگ را تأیید می کند – و حتی آن را گسترش می دهد.

کلونی صحنه را در مصاحبه خود تنظیم می کند. او در فیلم “جاذبه” حضور داشت ، یک فیلم مهیج که در فضا بازی می شود و ساندرا بولاک با آن بازی می کند. انتظار نمی رفت این فیلم هنگام اکران در سال 2013 مورد استقبال واقع شود ، بنابراین کلونی گفت که به جای دستمزد “درصد فیلم” به او داده می شود.

به هر حال در نهایت هیجان فضانوردان مورد توجه قرار گرفت ، بنابراین کلونی با چند میلیون دلار از آنجا دور شد. او سپس خانواده ای نداشت و هنوز ازدواج نکرده بود. بنابراین ، به جای پس انداز آن ، او تصمیم گرفت آن را – به طور نقدی – به نزدیکترین دوستانش بدهد.

وی در مورد دوستانش گفت: “و من فکر کردم ، می دانی ، بدون آنها من هیچ یک از اینها را ندارم.” “و همه ما واقعاً نزدیک هستیم ، و من فقط فکر کردم ، اساساً ، اگر من با یک اتوبوس برخورد کنم ، همه آنها اراده می کنند. پس چرا من منتظر هستم که توسط یک اتوبوس برخورد کنم؟”

همانطور که کلونی به زک بارون از GQ گفت ، او با یک ون قدیمی به یک انبار در مرکز شهر لس آنجلس رفت که “آنها پول عظیم پول دارند” ، چمدان های خود را با ارزش 14 میلیون دلار پر کرد و دوستانش را به خانه خود فراخواند.

جورج کلونی پدرخوانده نوزاد سلطنتی نخواهد بود

وی به GQ گفت: “و من فقط یک نقشه را بالا گرفتم و فقط به همه مکانهایی که باید در جهان بروم و همه چیزهایی که به دلیل آنها دیده ام اشاره کردم.” “و من گفتم ،” چگونه اینگونه به مردم بازپرداخت می کنید؟ ” و من گفتم ، “اوه ، خوب: یک میلیون دلار چطور؟”

این یکی از چندین خبر شخصی است که کلونی در مصاحبه گسترده به اشتراک می گذارد ، و در آن او همچنین در مورد چگونگی یادگیری هنر بازیگری در “ER” ، زمان افتادن و نشت مایع نخاع از بینی در یک مجموعه فیلم و تصادف موتور سیکلت از که به طرز معجزه آسایی نسبتاً بدون آسیب ظاهر شد.

این مصاحبه در شماره دسامبر / ژانویه GQ ظاهر می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>