دالی پرتون فهمید که وقتی بقیه ما این واکسن Moderna Covid-19 را تأمین کرده بود

کمک مالی 1 میلیون دلاری دیوی کوچک به تحقیقات Covid-19 تا حدی برای تأمین بودجه واکسن امیدوار کننده Covid-19 Moderna استفاده شد – چیزی که وی حتی نمی دانست تا اینکه نام وی در گزارش اولیه واکسن در میان دیگر حامیان مالی ظاهر شد.

در حضور رسانه ها در روز سه شنبه ، پرتون با غرور و هیجان از اخبار می درخشید.

دالی پرتون به بودجه تحقیقات واکسن Moderna's Covid-19 کمک کرد

“پروردگار را ستایش کن!” او به “امروز” میزبان هدی کوتب و جنا بوش هاجر گفت. “من فقط بسیار سپاسگزارم که این اتفاق می افتد ، و اگر من کاری با آن داشتم ، عالی است.”

پرتون ، که گفت که متوجه شده بود کمک مالی وی در آزمایش واکسن سه شنبه صبح کمک کرده است ، به BBC “The One Show” گفت که او احساس می کند “بسیار افتخار و بسیار افتخار” است که یک قطعه کوچک از یک درمان اساسی برای Covid است. -19

وی گفت: “من فقط احساس غرور می كردم كه در آن پول دانه كم بوده ام كه ​​امیدوارم به چیزی بزرگ تبدیل شود و به شفای این دنیا كمك كند.” “من امروز یک دختر بسیار مغرور هستم که می دانم من با کاری که به ما کمک می کند تا از طریق این همه گیر دیوانه به من کمک کند ، ارتباطی داشتم.”

پرتون برای اولین بار در اوایل آوریل ، زمانی که حدود 200000 مورد Covid-19 در ایالات متحده وجود داشت ، به تحقیقات پزشکی Covid-19 مرکز پزشکی دانشگاه وندربیلت کمک مالی کرد. اکنون بیش از 11.3 میلیون مورد وجود دارد و تقریباً 250،000 آمریکایی جان خود را از دست داده اند.
طبق اطلاعات اولیه منتشر شده توسط این شرکت ، واکسن Moderna تصور می شود 94.5٪ در برابر ویروس کرونا موثر باشد. دکتر آنتونی فاوشی ، متخصص ارشد بیماری های عفونی گفت ، واکسیناسیون می تواند به زودی از اواخر ماه دسامبر آغاز شود ، اگرچه این واکسن ها در ابتدا در دسترس گروه های پرخطر مانند کارکنان مراقبت های بهداشتی ، افراد مسن و افرادی که شرایط پزشکی دارند وجود دارد.
در ماه آوریل ، پرتون طرفداران خود را که توانایی مالی آن را داشتند تشویق کرد تا به صندوق تحقیقاتی Vanderbilt Health Covid-19 کمک مالی کنند. از آن زمان به بعد ، بیش از 100000 دلار از هدف 250،000 دلاری خود جمع شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>