دقیقاً به موقع تعطیلات ، این سمورهای تنهایی عشق را در قفل محبت پیدا کردند

سی ان ان قبلا گزارش داده بود ، هریس ، سمور کوتاه پنجه ای آسیایی در پناهگاه مهر و موم کورنیش در انگلستان ، شریک زندگی خود را از دست داد و برای اولین بار پس از چهار سال تنها شد. کدو تنبل ، که شریک مسن خود را از دست داد ، هریس را متقاعد کرد که به نام عشق از راه های لیسانس خود چشم پوشی کند.

کدو تنبل با ترس از گربه خوردن ، با صبر و حوصله منتظر ورود هریس از خانه کورنیش به محل اقامت خود در SEA LIFE Scarborough بود.

اگرچه معرفی این سمورها ممکن است کمی اعصاب خردکن و دشوار باشد ، اما بهتر است نر به قلمرو ماده نقل مکان کند تا او با راحتی بیشتری تسلیم او شود.

“پس از یک دوره بسیار غم انگیز برای هر دو کدو تنبل و تیم مراقبت از حیوانات در Scarborough ، ما خوشحالیم که گزارش می دهیم که نه تنها یک بار دیگر کدو تنبل خوشحال است ، بلکه هریس بسیار خوب زندگی کرده و قبلاً عضوی از خانواده SEA LIFE Scarborough شده است ، “تاد آلمان در یک بیانیه مطبوعاتی گفت.
Otters Pumpkin و Harris در SEA LIFE Scarborough

SEA LIFE گفت این زوج در ابتدا به یک محل اقامت اجاره ای نقل مکان کردند که در آن آنها می توانستند به طور خصوصی یکدیگر را بشناسند. اکنون اوضاع به صورت شنا پیش می رود.

با بزرگتر شدن پیوندشان ، آنها قدم های بعدی را برداشتند و کلیدهای خانه ابدی خود را گرفتند. مهمانان در SEA LIFE Scarborough هم اکنون می توانند با یک زن و شوهر دوست داشتنی سمور ملاقات کنند.

در حالی که هریس مجبور به خداحافظی از خانواده اش در پناهگاه مهر و موم کورنیشی بود ، او از طریق واتس اپ با آنها همگام شد.

تامارا کوپر ، متصدی مراقبت از پناهگاه کورنیش گفت: “ما کاملاً خوشحالیم که Pumpkin و Harris حالشان خیلی خوب است و او خیلی سریع در آنجا مستقر شده است.”

آکواریوم های SEA LIFE با اقدامات گسترده ایمنی ، از جمله رزروهای آنلاین ، تمیز کردن پیشرفته ، تجهیزات محافظت شخصی و فاصله اجتماعی ، در تاریخ 2 دسامبر بازگشایی شدند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>