ردیاب ماهواره ای خودرو + قیمت، مشخصات و خرید ردیاب ماشین

با توجه به نیاز شدید افراد به ردیاب ماشین و همچنین کاربردی بودن این وسیله در زندگی های امروزه، در حال حاضر انواع مختلف این محصول در بازار سنتی و فروشگاه های مجازی موجود می باشد. عملکرد ردیاب به این صورت هست که موقعیت را از ماهواره های جی پی اس دریافت کرده و با استفاده از بستر اینترنت سیم کارت داخل دستگاه این اطلاعات را به سرور ردیابی ارسال میکند و شما از طریق پنل ردیابی یا نرم افزار ردیابی به این اطلاعات دسترسی پیدا میکنید در نتیجه در صورت نبود سیم کارت امکان مشاهده اطلاعات دستگاه را از راه دور نخواهید داشت. دفترچه راهنمای ردیاب آهنربایی مدل JV03دفترچه راهنمای ردیاب آهنربایی مدل JV03 دفترچه راهنمای ردیاب آهنربایی به همراه دانلود آن شامل راه اندازی ، کد های دستوری ، تنظیمات و غیره. اگر شما هم به دنبال بهترین راه برای بالا بردن امنیت خودرو خود هستید، خرید پرفروشترین ردیاب خودرو در بازار ایران انتخاب بسیار مناسبی برای شما خواهد بود.

به جرات می توان گفت مهمترین دغدغه افراد بعد از خرید یک اتومبیل، امنیت آن و جلوگیری از سرقت خودرو توسط سارقان است. نیازهای اکثر مشاغل و جامعه را پوشش می دهد. امنیت واژه ای است که همیشه مهم بوده و هست لذا باپیشرفت روزافزون تکنولوژی ما با پشتوانه ی محصولات باکیفیت و بروز ، نیروی کارآمد و متخصص تلاش داریم که محصولی را به مشتریان عزیز معرفی نماییم که تاحدود بسیاری نیاز آن ها رو پوشش دهد . این دستگاه تمام امکانات رو کنار هم جمع کرده تا بتونه تمام نقاط ضعف امنیتی رو پوشش بده . بخش سخت افزاری قوی و نرم افزاری با اجرای ساده و پشتیبانی همیشگی از جمله مهمترین المان های انتخاب دستگاه ردیاب هستند. بنابراین سیستم موقعیت یاب جهانی GPS شامل طیف وسیعی از ارتباطات بین فرستنده های دیجیتال و گیرنده های روی زمین است که هر یک به نوعی می تواند نقشی در موقیعت یابی داشته باشد. این امر باعث اطمینان بیشتر مشتری ها به شرکت شما می شود. شرکت دلفین سعی دارد تا با جمعآوری و ارائه نکات کلیدی در پیادهسازی اینگونه سامانهها نقش مسئولیت علمی و فنی خود را ارائه نماید.

شرکت اتاکو از صفر تا صد این تکنولوژی را بدون وابستگی در اختیار داشته و صد در صد ردیاب اتاکو ایرانی می باشد همچنین اتاکو اولین تولید کننده ردیاب خودرو است و شما باخرید ردیاب خودرویی اتاکو در واقع همه پارامترهای زیر را رعایت نموده اید. همچنین می توان سرعت، شتاب، مسیر، زمان و فاصله را به دست آورد. ردیاب خودرو وسیلهای کوچک و سیم کارتخور است که بر روی ماشین نصب میشود و با ردیابی ماشین، صاحب خودرو را از محل آن با خبر میکند .با توجه به این موضوع اگر بهترین ردیاب ماشین که کیفیت خوبی داشته باشد را تهیه کنید، میتوانید از سرقت خودروی خود جلوگیری کنید. شما میتوانید بهترین ردیاب پرفروش خودرو را با قیمت مناسب، امکانات فوقالعاده و کیفیت تضمینشده همراه با گارانتی از فروشگاه معتبر ایران رهیاب خریداری کنید. این ردیاب کوچک بهسادگی روی انواع خودرو و موتورسیکلت نصب میشود و یکی از کوچکترین ردیابهای موجود در بازار است. ردیاب مغناطیسی Ir180 به دلیل دقت بالا در ردیابی، نرمافزار اختصاصی، نصب آسان و قابلیت نگهداری شارژ تا 20 روز محبوبترین و پرفروشترین ردیاب خودرو مغناطیسی است. باید دقت داشته باشید اگر شما صاحب حقیقی و حقوقی خودرویی که نزد شما است نیستید، مجاز به نصب ردیاب بر روی آن نخواهید بود و این عمل شما پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

در سایر موارد باید پیش از اقدام به نصب ردیاب، مورد از نظر قانونی بررسی شود. در موارد زیادی دیده شده است که فردی ماشین گرانقیمتی خریده اما برای تهیهی بهترین ردیاب خودرو تعلل کرده و بعد از مدت زمانی خودروی ایشان به سرقت میرود ولی متاسفانه هر پشیمانی، نوش داریست پس از مرگ سهراب؛ توجه داشته باشید که این ردیاب بر روی هر وسیلهی نقلیهای اعم از ماشینهای سنگین، ماشینهای سبک و همچنین موتورسیکلت قابل نصب میباشد. ، پس نیاز به یک ردیاب قدرتمند دارید تا با نصب بسیار آسان امکانات بسیار زیادی را دریافت نمایید. قیمت پایین، کیفیت فوقالعاده و پنل مدیریت قدرتمند که در گوشیهای هوشمند و رایانه قابلاستفاده است باعث شده تا این ردیاب به یکی از پرفروشترین گزینههای موجود در بازار تبدیل شود. این پنل ردیابی قابلیت استفاده در گوشی های هوشمند و رایانه ها را داشته و حتی با استفاده از پیامک (SMS) نیز توانایی عملکرد دارد. همچنین امکان برقرار تماس و پخش صدای کابین نیز توسط ردیاب فندکی خودرو وجود دارد. یکی دیگر از برتری های کریوت ، امکان ارسال اطلاعات در هر ثانیه است که می توان به کمک آن ردیابی خودرو را در هر لحظه زیر نظر داشت.

سامانه طراحی شده در ردیاب خودرو اتاکو از امکانات بسیار بالایی برخورد دار است که تمامی نیاز های شما رو در این زمینه برآورده می نماید. همچنین هنگامی که افراد مسن خانواده قصد رانندگی و تردد درون شهری و یا مسیرهای طولانی تری را به تنهایی دارند، ردیاب ماشین به شما این امکان را می دهد تا به دور از هرگونه نگرانی، موقعیت خودرو و راننده را نظاره کرده و در صورت بروز هرگونه مشکل مراتب را به نیروهای امدادی با ذکر دقیق موقعیت مکانی گزارش دهید. ۱۳- امکان تنظیم اعلام حالتهای مختلف مانند سرعت غیرمجاز خودرو. از ردیاب ماشین بیشتر با هدف محافظت از خودرو و امکان پیدا کردن آن در صورت دزدیده شدن استفاده می شود. دو تکنولوژی اصلی که در ردیاب وجود دارد جی پی اس و سیمکارت میباشد.ردیاب خودرو بوسیله gps طول و عرض جغرافیایی وسیله نقلیه را بدست می آورد و بوسیله سیمکارت این مختصات را برای صاحب خودروارسال مینماید وبدین وسیله میتوان کار ردیابی را انجام داد. ردیاب سیمی جی پی اس هایی هستند که دارای منبع تغذیه داخلی قوی نیستند، بنابراین برای کارکرد نیاز دارد که برق مورد نیاز خود را از باطری ماشین و یا باتری موتور سیکلت در انواع ردیاب موتورسیکلت کسب نمایند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>