سئو داخلی و سئو خارجی (On-page Vs

بک لینک فالو follow به چه معناست ؟ حتی اگر خودتان هم به مباحث گرافیکی مسلط نیستید میتوانید دادههایی را که دارید و نتیجه ای که میخواهید از آن بگیرید را به یک گرافیست بسپارید تا او این کار را انجام بدهد. اما این مسئله به این دلیل که سبب دور زدن الگوریتم گوگل می شد، در نتیجه توسط الگوریتم پنگوئن گوگل تمامی وبسایتهایی که از این شیوه و کلک استفاده میکردند جریمه شدند. در حالی که تعداد کمتر در ابتدای کار، شما را راحتتر به نتیجه مورد نظر میرساند. بعد از اینکه شما کلمه کلیدی مورد نظر خود را پیدا کردید، باید مقدار سختی آن را شناسایی کنید. نام برند، آدرس و تصاویر رقبای خود را نیز به روش بالا بررسی نمایید. البته لازم به ذکر است که برخی متخصصان سئو میگویند که پستهای مهمان مانند گذشته ارزش زیادی را ندارند و حتی باعث جریمه شدن وبسایت میشود. مانند لینک سازی لایه ای که جزو بهترین روش های لینک سازی کلاه خاکستری محسوب می شوند. وب هاست های ارزان معمولاً بدون هیچگونه هشداری از کسب و کار خارج می شوند و زمان فعالیت وحشتناکی دارند.

از نظر بک لینک، شبکههای اجتماعی بیشترین امتیاز را نسبت به دیگر استراتژیها دارند. از سایتهایی که اسپم دارند و محتواهای آنها قمار و مواد مخدر است دوری کنید. ولی بعد از مدتی به دلیل تجمع زیاد وبسایتها متاسفانه صفحات اینترنتی پر از لینکها و مطالب نامربوط هم شده بود. دورانی که بک لینک های زیاد باعث ارتقای رتبه سایت در گوگل می شدند چندسالی است که به سر آمده و گوگل دیگر به سایت هایی که در هر تارنمایی بک لینک خود را قرار داده اند اهمیت زیادی نداده و در مواقعی آن ها را محدود می کند. به صورت خلاصه دربارهی سایت یا محتوای مقاله خود توضیح دهید. استفاده از دامنه هایی که همگی به نام یک شخص ثبت شده باشد. از آنجا که PBN ها در ابتدا با توجه به اصول سئو و به عنوان یک شبکه از بک لینک های معتبر ایجاد می شوند ، پس می توان انتظار داشت که موجب ارتقا رتبه سایت شوند. در نظر داشته باشید که برای بهبود رتبه سایت، ما نیاز به هر دو نوع فالو و نوفالو داریم.

چرا که از نظر گوگل، اعتبار وب سایتی که لینکهای خارجی زیادتری داشته باشد، بیشتر است. همچنین بیشتر این وب سایت ها اجازه درج لینک را برای شما قرار داده اند که با درج آدرس وب سایت خود در پروفایلتان میتوانید یک بک لینک قوی برای سئو خارجی وب سایت خود دریافت کنید . قرار دادن لینکها در محتوای خود به سایتهای مرتبط دیگر میتواند منجر به عمل متقابل (تبادل لینک) شود. PBNو یا به عبارت بهتر خرید بک لینک PBN کلیدواژه ای است که اگر آن را در موتورهای جستجو وارد کنید با پیشنهادهای مختلفی از سوی گوگل مواجه می شوید و ممکن است تعداد قابل توجهی از این پیشنهادها نیز به روش ساخت PBNتولید شده باشند. به عبارت دیگر اگر تعداد بکلینکها به یک وبسایت یا صفحه زیاد باشد، موتورهای جستجو اینطور استنباط میکنند محتوایی که به آن لینک داده شده، ارزشمند است و باید در نتایج نمایش داده شود. تعداد بک لینک های ایجاد شده در این پکیج ، بسیار بالا میباشد.

تا جایی که امکان دارد متن ایمیل را بسیار کوتاه کنید. پس از اینکه منشنها را پیدا کردید، به صاحب سایت یک ایمیل دوستانه بدهید و از او درخواست کنید که به شما لینک دهد. یعنی اگر به سایت دیگری بک لینک فالو follow بدهید این ارزش و اعتباری که نوشته ی شما از دید موتورهای جستجو Google دارد به سایت لینک شده داده خواهد شد. به کمک این جستجو گوگل وبسایتهایی که در متن صحفات خود اسم برند یا آدرس سایت شما را آوردهاند را به شما نمایش میدهد و با بررسی این صفحات متوجه میشوید به شما لینک داده اند یا خیر. ساده و سریع ترین روش برای ساخت بک لینک: بررسی نمایید که رقبای شما از کدام سایتها بک لینک قوی و باکیفیت دریافت کردهاند، تا شما هم به همان روش بتوانید بک لینکهای با کیفیت خود را ایجاد نمایید. بنابراین شما باید بتوانید با استفاده از استراتژی خاص، مالکان وبسایت های مرتبط با حوزه کسب و کار خود را قانع کنید که بتوانید حداقل یک پست در وبسایت آنها قرار داده و سپس شروع به لینک سازی و گرفتن لینک در داخل آن کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>