سفر شکرگذاری سال 2020: همه گیری بیش از هر تصمیمی آویزان است

(CNN) – در یک سال عدم اطمینان مداوم ، جایی که تصمیمات با دقت بررسی می شوند و اغلب عوض می شوند ، سفرهای تعطیلات نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

طبق آمارهای اداره امنیت حمل و نقل ، روز جمعه ، تعداد مسافران مورد استفاده در ایست های بازرسی امنیتی فرودگاه ایالات متحده برای دومین بار از ماه مارس بیش از 1 میلیون نفر بود. این فقط 40 درصد از حجم نمایش داده شده در جمعه قبل از شکرگذاری یک سال پیش است.

بسیاری از آمریکایی های خسته که مشتاق پیوستن به خانواده و دوستانشان برای شکرگذاری هستند ، در حالی که برنامه های سفر را در آخرین لحظه وزن می کنند یا با افزایش موارد Covid-19 پیش می روند ، با محاسبه خطر دیگری روبرو می شوند.

گیل دوئلیو ، پرستار بهداشت عمومی بازنشسته در پورتلند ، اورگان ، پرواز خود را برای تعطیلات و تولد 93 سالگی مادرش به مینه سوتا لغو کرد.

وی به سی.ان.ان گفت: “هنگام انجام هماهنگی ها از یك ماه پیش ، احساس كردم كه خطرات ناشی از مزایا بر دوش آنها سنگینی می كند.” این هفته ، خطرات مقیاس ها را به سمت دیگری سوق داد.

سازمان مسافرتی AAA گفته است که به دلیل افزایش شدید ویروس کرونا ، تغییر محدودیت های سفر و تماس مقامات بهداشت و دولت از مردم برای ماندن در خانه ، انتظار می رود حداقل 10٪ کاهش سفر در این روز شکرگذاری داشته باشد.

اعضای خدمه هواپیمایی و مسافران در فرودگاه بین المللی واشنگتن دالس در تاریخ 19 نوامبر سال 2020.

اعضای خدمه هواپیمایی و مسافران در فرودگاه بین المللی واشنگتن دالس در تاریخ 19 نوامبر سال 2020.

دانیل اسلیم / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

AAA تقریبا 48 پیش بینی می کند میلیون مسافر به مقصد خود می روند – این میزان 4.3٪ در مقایسه با سال گذشته تعداد مسافران با ماشین در طول تعطیلات است که AAA از چهارشنبه تا یکشنبه تعریف می کند.

طبق اعلام این سازمان ، انتظار می رود سفر هوایی بیشترین کاهش یک ساله خود را برای ثبت نام در روز شکرگذاری رقم بزند ، تقریباً 48٪ کاهش ، و فقط 2.4 میلیون مسافر پرواز می کنند.

خولیو پرز ، مهندس مکانیک از پالم بی ، فلوریدا ، انتظار می رود در میان کسانی باشد که پرواز می کنند. او روز دوشنبه برای دیدن مادرش یک پرواز دلتا به آتلانتا دارد.

“من می خواهم دستمال مرطوب بهداشتی را در یک کیسه قفل زیپ برای تمیز کردن سطوح و دست زدن به دستگیره های در هنگام استفاده در فرودگاه قرار دهم. من همچنین تمام مدت ماسک می پوشم. چیز خوب سفر فقط 1.5 ساعت از زمان پرواز است” او در پیامی به CNN نوشت.

یک “انتخاب فردی”

در حالی که حجم سفرهای هوایی توسط همه گیری همه گیر شده است ، مقامات هواپیمایی انتظار دارند که تعطیلات بتواند یک رکورد مسافر در دوره همه گیری ثبت کند.

اداره امنیت حمل و نقل انتظار دارد که با پایان تعطیلات آخر هفته طولانی روز کلمبوس که بیش از یک میلیون نفر در روز یکشنبه 18 اکتبر پرواز کردند ، رقم شکرگذاری “نسبتاً سازگار” خواهد بود ، این اولین باری است که تعداد مسافران از ماه مارس به 1 میلیون نفر رسیده است.

مدیر TSA دیوید پکوسکه گفت که انتظار دارد شلوغ ترین روزهای سفر چهارشنبه قبل از روز شکرگذاری و یکشنبه بعد از آن باشد.

رهبران هواپیمایی روز پنج شنبه در جلسات توجیهی سفر شکرگذاری را “انتخاب فردی” خواندند.

مسافران در 19 اکتبر در فرودگاه بین المللی اوهار شیکاگو در صف می مانند ، یک روز پس از آنکه تعداد مسافران غربالگری شده توسط TSA در یک روز برای اولین بار از ماه مارس به یک میلیون نفر رسید.

مسافران در 19 اکتبر در فرودگاه بین المللی اوهار شیکاگو در صف می مانند ، یک روز پس از آنکه تعداد مسافران غربالگری شده توسط TSA در یک روز برای اولین بار از ماه مارس به یک میلیون نفر رسید.

اسکات اولسون / گتی ایماژ

نیک کالیو ، رئیس اتحادیه تجارت هواپیمایی برای آمریکا گفت: “ما مردم را به سفر تشویق نمی كنیم. آیا می خواهیم مسافرت آنها را ببینیم؟ بله ، اما فقط درصورتی كه برای آنها ایمن باشد.” “عوامل مختلفی برای هر مسافر در این امر دخیل است.”

وسایل حمل و نقل هرچه باشد ، حفظ شش فوت فاصله اجتماعی در هر زمان ممکن توصیه می شود. مسافران هوایی باید در طول سفر خود نقاب بزنند و کسانی که به مقصد می روند باید همیشه هنگام پیاده شدن از ماشین یا تماس با هر کسی که خارج از خانه اصلی آنها است ، نقاب بزنند.

متخصصان بهداشت از کسانی که با اتومبیل مسافرت می کنند می خواهند توقف را به حداقل برسانند و برای کاهش تعاملات با سایر افراد ، غذا خوردن در فضای باز یا غذای مخصوص را انتخاب کنند.

AAA از مسافران می خواهد که دستورالعمل های CDC را در مورد سفر دنبال کنند و محدودیت های سفر ایالتی و محلی را از جمله آزمایش و شرایط قرنطینه بررسی کنند.
AAA انتظار دارد 95 درصد مسافران امسال با ماشین بروند.

AAA انتظار دارد 95 درصد مسافران امسال با ماشین بروند.

الکس وونگ / گتی ایماژ

تصمیمات سخت

برای برخی از آمریکایی ها ، تعطیلات فقط یک لایه از سفرهای شکرگذاری است.

پدر تیم هینچلیف در 16 نوامبر در مینیاپولیس درگذشت.

هینچلیف ، که در کوهستان زندگی می کند ، گفت: “من ممکن است 1400 مایل را طی کنم تا هم برای مراسم تشییع جنازه و هم برای شکرگذاری به آنجا بروم.” دلپذیر ، کارولینای جنوبی. “من به رانندگی فکر می کنم ، اما این خیلی دور است که بتوانم مستقیم از آن عبور کنم ، بنابراین من هنوز مجبورم در هتل بمانم ، چند بار بیرون غذا بخورم و بنزین پمپ کنم.

وی در پیامی به CNN نوشت: “من فکر می کنم می توانم فست فود بخورم ، در ماشین بخوابم و دستکش بپوشم.

پدرش ، جان هینچلیف ، یک چترباز تزئین شده جنگ جهانی دوم بود که پس از حضور و خارج از بیمارستان در 99 سالگی درگذشت. برنامه هایی برای مراسم تشییع جنازه روز شنبه پس از شکرگذاری برنامه ریزی شده است ، اما دستورات جدید در مورد اجتماعات در مینه سوتا این برنامه ها را زیر سوال برده است.

CNN پس از صدور راهنمای CDC مبنی بر توصیه به سفر شکرگذاری ، مجدداً با Hinchliff تماس گرفت.

وی گفت: “من هنوز به نوعی در هاله ای از ابهام قرار دارم. اگر CDC توصیه نمی كند مسافرت كنم ، منظور من این است كه معمولاً برای من كافی است ، اما این مراسم تشییع جنازه پدر من است و آنها احتمالاً این كار را خواهند كرد.” “من یک خانواده بسیار لجباز دارم.”

همسر Hinchliff می ترسد و نمی خواهد برود ، اما خواهر و برادر و اقوامش دوست دارند او در آنجا باشد. برخی از اعضای خانواده وی در معرض دید و بازدید کوید -19 با پدرش بودند که قبل از مرگ آزمایش مثبت داشت.

با نزدیک شدن به کریسمس ، تصمیم گیری در مورد سفر در ماه آینده نیز مورد توجه بسیاری قرار خواهد گرفت.

ماری چرچ ، یک بازنشسته در سیاتل ، پیش بینی می کند که به برنامه های خود برای پرواز به آریزونا در 20 دسامبر برای دیدار با خانواده در طول تعطیلات پایبند باشد.

وی گفت: “ما توافق کرده ایم که همه ما قبل از بازدید و پس از بازگشت به خانه بیش از یک بار آزمایش خواهیم شد.” “من تمام احتیاط ها را برای محافظت از خودم و دیگران انجام می دهم. ماسک می زنم ، ضدعفونی می کنم و غیره.

“درست یا غلط شما ، مردم فقط خسته شده اند. ما به چیزی نیاز داریم که منتظر آن باشیم.”

پیت مونتین ، کریس ایسیدور و گرگ والاس از CNN در تهیه این گزارش همکاری کردند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>