طولانی ترین پرواز در ایالات متحده برای تعطیلات است

(CNN) – در اینجا یک تشویق کوچک برای تعطیلات وجود دارد: هاوایی در حال بازگشت به عقب است.

خطوط هوایی هاوایی ، حامل پرچم ایالت آلوها ، روز چهارشنبه اعلام کرد که خدمات بدون توقف خود در بوستون و نیویورک را در ماه دسامبر و بقیه شبکه 13 سرزمین اصلی ایالات متحده خود را از سر می گیرد.

این شرکت هواپیمایی فقط در آوریل 2019 سرویس 5،095 مایلی خود را بین هونولولو و فرودگاه بین المللی لوگان بوستون راه اندازی کرد و در آن زمان اعلام کرد که “طولانی ترین مسیر داخلی با برنامه ریزی منظم در تاریخ ایالات متحده است”.

با استفاده از هواپیمای پهن پیکر ایرباس A330 حدود 10 ساعت طول می کشد تا از هونولولو به بوستون سفر کنید. پرواز برگشت حدود 11.5 ساعت طول می کشد.

برای نزدیک به هفت ماه قرنطینه اجباری برای ورود به هاوایی وجود داشته است ، اما این تغییر در 15 اکتبر هنگامی که ایالت برنامه آزمایش ویروس کرونا قبل از سفر را ارائه داد ، تغییر کرد.

اکنون مسافران می توانند با اثبات آزمایش منفی Covid-19 طی 72 ساعت از مرحله نهایی عزیمت ، از قرنطینه 14 روزه اجتناب کنند.

یک تزیین سانتاایی هاوایی در بالای درخت کریسمس در ساحل Waikiki در هونولولو در تاریخ 25 دسامبر 2013 نشسته است. AFP PHOTO / Jewel SAMAD (اعتبار عکس باید JEWEL SAMAD / AFP / گتی ایماژ را بخواند)

“Mele Kalikimaka” تبریک کریسمس هاوایی است که توسط آهنگ محبوب Bing Crosby در سال 1950 مشهور شده است.

جواهر صمد / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ

امیدوارم که این امر به اقتصاد متکی به گردشگری هاوایی کمک کند.

وی گفت: “هنگامی که خدمات بوستون در دوره قبل از دوره کوید آغاز شد ، فرماندار هاوایی دیوید ایژ به شرکت وابسته CNN KITV گفت:” ما معمولاً بیش از 60،000 بازدید کننده از مناطق بوستون بیشتر می گیریم. “بنابراین ، دسترسی به این جزیره برای بازدیدکنندگان حتی راحت تر است.”
پروازهای بوستون از 18 دسامبر از سر گرفته می شود ، هاوایی هفته ای دو پرواز ارائه می دهد (در زمان شروع 5 پرواز بود و قصد دارد به 6 پرواز برسد).

سرویس JFK هونولولو به نیویورک از 14 دسامبر با سرویس سه بار در هفته و همچنین با ایرباس A330 دوباره آغاز می شود.

پروازهای روزانه این شرکت هواپیمایی به لانگ بیچ ، کالیفرنیا ، در تاریخ 13 دسامبر بازگشت خواهد داشت ، که به مسافران اجازه می دهد به شبکه 13 شهر هاوایی در سرزمین اصلی ایالات متحده دسترسی داشته باشند.

“برنت Overbeek ، معاون ارشد مدیریت درآمد و برنامه ریزی شبکه در خطوط هوایی هاوایی ، در بیانیه ای گفت.

هاوایی همچنین از هواپیمای باریک ایرباس A321neo برای بازگشت پروازهای بدون توقف بین فرودگاه Līhuʻe Kaua’i و لس آنجلس و Oakland و بین فرودگاه Kahului Maui و San Diego و San Francisco استفاده خواهد کرد.

طولانی ترین پرواز جهان شرکت هواپیمایی سنگاپور 18 ساعته بین سنگاپور و نیویورک است که همچنین به زودی در 9 نوامبر بازگشت خواهد داشت.

قربانی اولیه بیماری همه گیر Covid-19 ، در 23 مارس متوقف شده است ، اما به لطف سوئیچ فرودگاه از نیوآرک ، نیوجرسی ، به نیویورک JFK ، طولانی تر خواهد شد.

مسافت سنگاپور تا JFK 9،536.5 مایل است – 2.5 مایل بیشتر از 9،534 مایل خسته کننده تا نیوآرک.

دیوید ویلیامز و کیت هانسون در تهیه این گزارش همکاری داشتند

مشاهده مقاله جدید
قانون جدید حیوانات حمایت عاطفی را در هواپیما سرکوب می کند