قیمت میلگرد در قشم

قیمت میلگرد آجدار و ساده در بازار کدام یک از انواع میلگردها در بتن استفاده می شود؟ میله های تقویت کننده که با نام میلگرد شناخته می شوند، نقشی اساسی در نصب ایمن بسیاری از انواع سازه های بتونی دارند. به این دلیل که این میله که در طیف وسیعی از قطرها و طول ها قرار دارد، به طور چشمگیری توانایی بتن را در مقاومت در برابر نیروهایی افزایش می دهد که در غیر این صورت باعث پیچش یا خم شدن آن از موقعیت می شود. با این حال، همه میلگردها یکسان نیستند. در واقع، تولید کنندگان شش نوع میله تقویت کننده ساخته شده از مواد مختلف را انتخاب می کنند. هر یک از این گزینه ها می توانند مزایای اساسی را در شرایط خاص فراهم کنند. قبل از خرید میلگرد ذوب آهن در مورد کاربرد آن دقت کنید.

انواع میلگرد

فولاد کربن

کربن استیل نوع کلاسیک میلگرد است که در تمام پروژه های ساختمانی در سراسر کشور یافت می شود. در حالی که از قطر مناسب استفاده می شود نسبتاً ارزان و فوق العاده سخت است، اما فولاد کربنی یک اشکال عمده دارد. در صورت وجود آب یا محیطی با رطوبت بالا، باعث خوردگی می شود؛ و به محض خوردگی میلگرد، انبساط مواد منجر به ایجاد شکاف و شکاف های خطرناک در بتن اطراف می شود.

محصولات روکش اپوکسی

قیمت میلگرد فولادی گالوانیزه برای حل معضل حساسیت به خوردگی، برخی از تولیدکنندگان میلگرد فولاد کربنی را ارائه می دهند که با پوشش بیرونی اپوکسی پوشانده شده است. محصولات این دسته دقیقاً از نظر استحکام و دوام با فولاد کربن خالی مطابقت دارند. با این حال، توانایی آنها در برابر خوردگی از 70 برابر بیشتر از فولاد لخت تا 1700 برابر قابل توجه تر است. هنوز میلگرد روکش شده با اپوکسی اشکال قابل توجه خود را دارد: برای آسیب رساندن به لایه محافظ خارجی آن و در نتیجه کاهش مقاومت در برابر خوردگی، نیروی بسیار کمی لازم است.

فولاد گالوانیزه

میلگرد گالوانیزه نشان دهنده نوعی سازش بین فولاد کربنی بدون پوشش و اپوکسی است. اگرچه به اندازه اپوکسی مقاوم در برابر خوردگی نیست، سطح محصول گالوانیزه هنوز مقاومت حدود 40 برابر فولاد لخت را ایجاد می کند. علاوه بر این، آسیب دیدگی میلگرد در این دسته بسیار دشوارتر از میلگرد با روکش اپوکسی است. با این حال، قیمت فولاد گالوانیزه بیشتر از فولاد کربنی بدون پوشش یا اپوکسی است. خرید میلگرد ضد زنگ به قیمت پایین

میلگرد پایه منگنز

این نوع مواد با نام میلگرد اروپایی نیز شناخته می شوند. محتوای بالای منگنز محصولات موجود در این گروه، آنها را برای نصب در هر منطقه مستعد فعالیت لرزه ای (به عنوان مثال زمین لرزه و لرزش) بسیار ضعیف می کند. میلگرد اروپایی همچنین برای سازه های بتنی سنگین ساخته شده در هر مکان مناسب نیست. با این حال، هزینه مواد کمتر از گزینه های دیگر است.

میلگرد GFRP

قیمت میلگرد بر اساس جنس آن متفاوت است. GFRP مخفف پلیمر تقویت شده با الیاف شیشه است. همانطور که از این نام پیداست، محصولات این دسته مصنوعی هستند و مانند الیاف کربن تولید می شوند. مشابه فیبر کربن، GFRP هنگام خم شدن قدرت خود را از دست می دهد. این بدان معناست که می توان از میلگرد ایجاد شده از این ماده برای ایجاد خم شدن میدان هنگام نصب استفاده کرد. از طرف مثبت، پلیمر تقویت شده با الیاف شیشه خوردگی ندارد. این امر باعث استفاده بهینه آن در محیط های مرطوب و مرطوب می شود. علاوه بر این، وزن سبک آن به جبران قیمت خرید بالای آن کمک می کند.

فولاد ضد زنگ

فولاد ضد زنگ رولز رویس دنیای میلگرد است. محصولات این گروه در برابر خوردگی حدود 1500 برابر بهتر از محصولات ساخته شده از فولاد بدون کربن مقاومت می کنند. علاوه بر این، این مقاومت در برابر خوردگی بسیار با دوام تر از محافظتی است که توسط فولاد کربن روکش اپوکسی یا فولاد گالوانیزه ارائه می شود. همچنین، در حالی که فولاد ضد زنگ در زیر بارهای سنگین خوب نگه داشته می شود، اما هنوز خدمه کار خم شدن در محل کار را آسان نمی دانند. با این حال، تمام این قابلیت های انعطاف پذیر قیمت دارد و قیمت میلگرد فولاد ضد زنگ بیش از هر پنج نوع موجود دیگر است. به همین دلیل، بیشتر سازندگان از آن اجتناب می کنند مگر اینکه با شرایط خاصی روبرو شوند که نیاز به استفاده از آن دارند. خرید میلگرد شاهرود به نرخ کف بازار.

برای تعیین عمق میلگرد از راهنمای صفحه نمایش، خط کش یا واحد اندازه گیری دیگر استفاده کنید و سپس آن را یادداشت کنید. اکثر واحدهای GPR باید دارای لیزرهای کوچکی نیز باشند که از هر طرف خارج می شوند. اینها محل دقیق میلگرد در بتن را نشان می دهد. از گچ برای ایجاد علامت گذاری در جایی که لیزر است استفاده کنید. هزینه های جانبی برشکاری بر قیمت میلگرد تاثیر می گذارد.

قیمت میلگرد حرارتی و زیگزاک این روند انتقال واحد GPR به صورت افقی در امتداد بتن را ادامه دهید. هر بار که یک ردیف پایین است، 6 تا 8 اینچ به سمت بالا حرکت کنید. پس از یافتن میله های افقی، تمام مراحل را دوباره تکرار کنید، اما به جای حرکت افقی، به صورت عمودی حرکت کنید تا میله های عرضی را پیدا کنید.

روش سوم، جایگزین: استفاده از فلزیاب ساده

خرید میلگرد به نرخ کارخانه از طریق مشاوره تخصصی ما. روش دیگری که در اختیار شماست استفاده از فلزیاب ساده است، مانند مواردی که مردم در ساحل از آن استفاده می کنند تا گنج مدفون شده را در شن و ماسه پیدا کنند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که فلزیاب را روشن کنید و اگر واحد پیشرفته ای دارید، حتی ممکن است بتوانید عمق اسکن را نیز تنظیم کنید خرید میلگرد سیاه کربنی. به سادگی فلزیاب را از روی بتن عبور دهید و هنگامی که بوق می زند (یا صفحه نمایش چشمک می زند)، آشکارساز فلزی پیدا کرده است که در این حالت باید میلگرد باشد. برای علامت گذاری محل میلگرد از گچ یا برخی از ظروف مارک دار استفاده کنید.

قیمت میلگرد شاهرود را در بازار می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما به دست آورید. برای اطمینان از یافتن یک میله کامل، فلزیاب را در امتداد صفحه افقی یا عمودی قرار دهید. اگر هنگام حرکت در یک خط، همچنان بوق می زند، میلگرد را قرار داده اید. مراقب باشید که فلزیاب ها دقیق بیش از حد دقیق نیستند، بنابراین ممکن است مکان و عمق دقیقی برای شما فراهم نکنند، گرچه به شما ایده می دهند که میلگرد، یک منطقه عمومی چیست. ما توصیه می کنیم از دستگاه میلگرد دستی یا واحد GPR در مقابل فلزیاب استفاده کنید.

میلگرد سیاه

قیمت میلگرد برای بتن در حالی که برخی از محصولات نوار تقویت کننده دارای پوشش های ویژه ای مانند درمان های اپوکسی یا ضد زنگ هستند، این نوع میلگردها عموماً برای کاربردهای دریایی و شرایطی که ممکن است فلز در معرض اثرات خورنده آب قرار گیرد، اختصاص دارد. میلگرد سیاه یک گزینه بدون پوشش است که برای کارایی هایی که به پوشش های اپوکسی و ضد زنگ نیاز نیست، مقرون به صرفه تر است.

در Harris Supply Solutions، ما چندین محصول میلگرد سیاه با مشخصات مختلف به مشتریان ارائه می دهیم. موجودی استاندارد ما شامل موارد زیر است: علائم میلگرد و خصوصیات فیزیکی

راهنمای زیر می تواند به شما کمک کند تا میله تقویت کننده صحیح برنامه خود را ارائه دهید، اطلاعاتی در مورد علائم و خواص میلگرد ارائه دهد.

علائم میلگرد

نوار تقویت کننده حاوی نشانه هایی است که اطلاعاتی راجع به اندازه، درجه و آلیاژ فولاد میلگرد و همچنین مبدا آن را ارائه می دهد. نمودار زیر نحوه تفسیر این علائم را نشان می دهد. برای اطلاعات بیشتر، به صفحه علائم CRSI مراجعه کنید. خرید میلگرد شاهین بناب

راهنمای نشانه گذاری میلگرد CRSI

ویژگی های فیزیکی میلگرد

قیمت میلگرد به کف بازار نمودار زیر تصویری از خصوصیات فیزیکی میلگرد را نشان می دهد. برای راهنمای کامل نمرات میلگرد ASTM، غیر ASTM و میلادی کانادا، مشخصات مشخصات میلگرد را مشاهده کنید. برای کسب اطلاعات در مورد نمرات خاص، دریغ نکنید با Harris Supply Solutions تماس بگیرید.

ویژگی های فیزیکی میلگرد منشورهای ncrete با شکل پایه مربع یا دایره (شکل 3)، جایی که دو میله تقویت کننده محوری جاسازی شده بود. انتهای تعبیه شده دو میله با فاصله 5 سانتی متر از یکدیگر جدا شد. نسبت طول میله کوتاهتر به قطر میله، ld1 / ϕ، کمتر از 5 بود بنابراین امکان در نظر گرفتن یک توزیع تنش پیوند یکنواخت در امتداد این قسمت از میله وجود داشت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>