چه اتفاقی می افتد که اقامتگاه ها از هم می پاشد

(CNN) – هیچ رژیمی برای آزمایش فرودگاه وجود ندارد که بتوان از آن صحبت کرد. سیاست “راهروهای سفر” که هم اکنون امکان سفر بدون محدودیت از انگلستان به هفت مقصد در سراسر جهان را فراهم می کند. و موج دوم که بیشتر شبیه سونامی است.

جای تعجب نیست که هیئت های توریستی در سراسر انگلستان برای تلاش برای تقویت مشاغل محلی ویران شده توسط کرونا ، افراد ناامید را برای قطع زندگی روزمره دوران کوید تشویق کرده اند تا از اقامت در خانه لذت ببرند.

اما با نزدیک شدن به زمستان ، ایجاد محدودیت های جدی جدید محلی و چشم انداز قفل شدن دومین قفل ملی ، منصفانه است که بگوییم مناطقی که هنوز قفل نشده اند خیلی استقبال بازدیدکنندگان را ندارند.

فقط از سیمون کالدر س askال کنید. “مردی که راه خود را پرداخت می کند” برای روزنامه Independent انگلیس می نویسد و یکی از معتبرترین روزنامه نگاران سفر در این کشور است.

کالدر هفته گذشته در تلویزیون انگلیس ظاهر شد و توصیه کرد گردشگران احتمالی از تعطیلات نیمه ترم مدرسه برای رفتن به میانه ولز استفاده کنند ، پس از آنکه این منطقه بازدید کنندگان را به کتاب تشویق کرد.

نتیجه: صندوق ورودی و شبکه های اجتماعی او مملو از سو abuse استفاده شد.

“ماگوت” و “تفاله مطلق” برخی از اصطلاحات مودبانه تری بود که توسط محلی های ظاهراً عصبانی مورد استفاده قرار گرفت. صدها نفری که با آنها در تماس بودند به او فهماندند که نمی خواهند بازدید کننده ای بیاید و کوید را با خود بیاورد.

“تنش دشوار”

سیمون کالدر

روزنامه نگار سفر ، سیمون کالدر ، پس از توصیه ولز به عنوان مقصد ، مورد سو abuse استفاده آنلاین قرار گرفت.

CNN

میزان عفونت منطقه میانه ولز همچنان پایین ترین در کشور است ، به این معنی که تاکنون تحت تدابیر شدیدتر قفل در مناطق شهری اطراف کاردیف و سوانزی و مناطق ساحلی در شمال این کشور قرار نگرفته است. کشور.

مردم در این مناطق تحت تحریم سفر هستند ، در حالی که دولت ولز در حال حاضر برای جلوگیری از سفر مردم به مناطق پرخطر کوید در انگلیس ، اسکاتلند و ایرلند شمالی ، به این کشور قانون وضع کرده است.

اما ولز به عنوان یک کل ، در طی همه گیر شدن بیماری ، شاهد بروز چندین بی میلی از پذیرش گردشگر بوده است – به ویژه در پی حوادث بیش از حد جمعیت در نقاط محبوب مانند کوه اسنودون.

کالدر در ستون هفتگی خود گفت که قصد ندارد به این زودی ها از ولز دیدار کند.

کالدر می گوید: “دولت ولز با بیان اینکه ما نمی خواهیم افرادی از مکان های پر خطر وارد شوند ، کار درستی از طرف کشورشان انجام داده است.” “اما این یک تمرین بدون هزینه نیست. با کنار گذاشتن پاسخ های مستقیم که دریافت کردم ، همیشه این تنش بسیار دشوار بین نیازهای اقتصادی یک جامعه و تمایل کاملاً طبیعی و انسانی برای حفظ امنیت وجود دارد.”

کالدر می گوید مسافران در انگلیس باید شرایط زندگی و مکانی را که می خواهند به آنجا سفر کنند ارزیابی کنند تا احتمال استقبال سرد را کاهش دهند.

با وجود محدودیت هایی که در انگلستان روز به روز تغییر می کند ، ادامه کار دشوار است.

او می گوید: “در آن زمان كه من صحبت می كردم محدودیت درجه ای در انگلیس وجود نداشت و بازدید از ولز می گفت” به ولز بیایید “، بنابراین این امر مرا غیر منطقی نمی داند.” “اما کاملاً قبول دارم که شاید می توانستم کلماتم را بهتر انتخاب کنم و از شدت استرسی که این قسمت ایجاد کرده بسیار متاسفم.”

برای وال هاوکینز ، مدیر اجرایی MWT Cymru ، هیئت گردشگری منطقه ای ، این داستان تنها چند هفته پس از انتشار عناوین ادعا می کند که دو سوم ولز در قفل است ، در حالی که در واقع تقریباً سه چهارم کشور ، بر اساس مایل مربع ، از جمله میانه ولز ، نیست

او می گوید: “مشکل این است که چیزی شبیه این نظر را تحریف می کند و مفید نیست.”

“جنگجویان صفحه کلید همیشه در آنجا هستند و آنها دوست دارند نظر بدهند. اگر تمام وقت خود را صرف نگرانی می کردیم که هرگز به جایی نخواهیم رسید. ما بسیار نزدیک با دولت ولز کار کرده ایم تا مطمئن شویم که تجارت واقعاً مجهز است. [to prevent the spread of the virus].

“مطمئناً نگرانی های جامعه در ماه جولای قبل از بازگشایی وجود داشت. هیچ کس کاملاً نمی دانست که چه اتفاقی خواهد افتاد ، اما مناطق گردشگری ما بدون هیچ مشکلی از نظر افزایش تعداد آلودگی از مردم استقبال کرده اند.”

مشاهده مقاله جدید
افزایش شتاب خودرو

“ترساندن مشتریان دیگر”

صحنه های سواحل شلوغ در تابستان ، مانند این مکان در بورنموث ، به برانگیختن کینه های محلی انگلیس در برابر بازدیدکنندگان کمک کرد.

صحنه های سواحل شلوغ در تابستان ، مانند این مکان در بورنموث ، به برانگیختن کینه های محلی انگلیس در برابر بازدیدکنندگان کمک کرد.

Finnbarr Webster / گتی ایماژ)

با این وجود همه افراد تجربه خوبی نداشته اند. نویسنده ساوراو بات در تابستان مدتی را در تنبی ، جنوب غربی ولز گذراند و می گوید که او را با سو ظن مشاهده می کردند.

“یک عصر در یک رستوران بسیار کوچک ، متوجه شدم که تنها کسی هستم که روی میز با روکش صورت نشسته است. زوجین و سایر مراجعان میزهای خود را جابجا می کنند ، برخی درخواست جابجایی می کنند و پیشخدمت حتی از من می پرسد که آیا می توانم پوشش صورت را بردارم او می گوید: “این امر” ترساندن مشتریان دیگر “بود.

وقتی چند روز بعد تماس گرفت تا برای یک وعده دیگر از کتاب رزرو کند ، بات گفت که نام او شناخته شده است. “اگر قرار است بیایم به من گفتند باید اطمینان حاصل کنم که آزمایش ویروس کرونا را انجام داده ام و فقط در صورت منفی بودن تست می آیم.”

بات می گوید که او تجربه مشابهی را در سافولک ، در ساحل شرقی انگلیس داشته است ، جایی که او می گوید در خیابان به دلیل استفاده از ماسک مورد تمجید قرار گرفته است ، به گفته محلی ها این بدان معنی است که وی از علائم ویروس کرونا رنج می برد.

او می گوید دیگر ملاقات نمی کند.

“این احساس می شود که هزینه زیادی برای چیزی که ارزش واقعی ارائه نمی دهد ، است.”

مشاهده مقاله جدید
بابی براون جونیور ، پسر خواننده بابی براون ، در سن 28 سالگی درگذشت

“استقبال حتی گرمتر از حد معمول بود”

بسیاری از مناطق ولز هنوز پذیرای بازدیدکنندگان هستند.

بسیاری از مناطق ولز هنوز پذیرای بازدیدکنندگان هستند.

GEOFF CADDICK / AFP از طریق گتی ایماژ

علی رغم آن ، اقامتگران دیگر می گویند مردم محلی از دیدن آنها بیشتر خوشحال بودند.

مگان ایوز ، نویسنده و مشاور مستقر در لندن ، به تینترن در منطقه ولم در مونموشایر رفت و اظهار داشت که وی از اقدامات وضع شده توسط بارها ، رستوران ها و هتل ها و همچنین واکنش کسانی که در این منطقه زندگی می کنند تحت تأثیر قرار گرفته است.

او می گوید: “در صورت وجود ، تقریباً احساس می شد استقبال حتی گرمتر از حد معمول است.” “همه مشاغل واقعاً از رسم ما سپاسگزار بودند و ما تقریباً با همه کسانی که به آنها برخورد کردیم گپ زدیم.”

وی می افزاید: “به عنوان انسان ، اکنون همه ما آسیب های مشترکی داریم و این ارتباطات فوری را با دیگران ایجاد می کند.” “تعداد زیادی از بازدید کنندگان و مسافران زیاد نبودند ، اما کسانی که با آنها روبرو شدیم رفتار خوبی داشتند و از قوانین و مقررات ایمنی پیروی می کردند ، که باعث می شد احساس اطمینان کنیم. به این واقعیت کمک می کرد که ، با طراحی ، تا حدودی یک فرار بود منزوی از سایر افراد در منطقه ای که قبلا توسط دیگر گردشگران پس از قفل بیش از حد مورد استفاده قرار نگرفته است. من به همین دلیل این مقصد را انتخاب کردم. “

مربی تغذیه Sonal Ambasna در پارک ملی محبوب Brecon Beacons که پارک وسیعی از جنوب ولز را می گذراند ، علی رغم نگرانی اولیه ، موارد مشابهی را پیدا کرد.

“قبل از رفتن به خارج از ما شنیده بودیم كه ولز ، و به ویژه Brecon Beacons ، بسیار شلوغ است و پلیس برای كنترل جمعیت به برخی از مناطق گردشگری فراخوانده شده است. خوشبختانه ما از مردم محلی كه آمدیم استقبال گرم كردیم. در سرتاسر کشور و مطمئناً نگرانی قابل توجهی در مورد حضور گردشگران وجود نداشته است. “

مشاهده مقاله جدید
بررسی 'The Liberator': آزمایش انیمیشن نتفلیکس حکایت از یک داستان جنگ جهانی دوم دارد

ایجاد تعادل

تجربه Ambasna و Eaves بیانگر رویکردی است که وال هاوکینز در تلاش بوده است تا در میانه ولز اتخاذ کند ، نگرانی های جامعه محلی و نیاز به جذب گردشگر را برای کمک به رونق اقتصادی که در سال 2020 آسیب دیده است ، متعادل سازد.

وی می گوید: “گردشگری برای ما مهم است ، اما مراقبت از جامعه در درجه اول اهمیت قرار دارد.” “مشاغل ما دقیق بوده و افرادی که می خواهند به منطقه بیایند فوق العاده بوده اند.”

هاوکینز اذعان می کند که “او می توانست بدون چیزهای سایمون کالدر این کار را انجام دهد” ، اما می گوید تا زمانی که مردم عقل سلیم نشان دهند و از مناطق پر خطر سفر نکنند ، فرصتی برای یک استراحت امن و استقبال کننده در میانه ولز وجود دارد .

“زمان سختی برای همه است ، نه فقط در ولز. ما باید یک راه طولانی را پشت سر بگذاریم ، بنابراین کمک به همه راه خوبی است.”

کالدر موافقت می کند: “این یک تعادل فوق العاده دشوار است.” “واضح است که در ولز بسیاری از مشاغل و افرادی وجود دارند که برای اشتغال و امرار معاش خود به گردشگران اعتماد می کنند. آیا آنها برای افرادی که نگران سلامتی خود هستند مقام دوم را می گیرند؟ پاسخ ساده ای وجود ندارد. و به همین دلیل است که شاید پیشنهاد برخی از افراد مبنی بر اینکه یک پاسخ آسان وجود دارد: “ما بسته شده ایم و وقتی دوباره شما را می خواهیم به شما خواهیم گفت” لزوماً مفید نیست. “

با این حال ، این سوال همچنان باقی است که آیا کسی حتی می خواهد با افزایش ویروس کرونا در انگلیس در انگلیس از بین برود؟ و در صورت پذیرش ، آیا مردم محلی آنها را می پذیرند؟ زمستانی طولانی در انتظار است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>