چگونه لاپلند قصد دارد کریسمس را از دست کوید نجات دهد

(CNN) – سانتا با خیال راحت پشت پلکسی گلاس نشسته است. جن ها هنگام استفاده از ماسک های جراحی ، یک فاصله اجتماعی ایمن را حفظ می کنند.

این جشن بسیار خوشحال کننده در سال 2020 است ، اما با توجه به نزدیک شدن به یک فصل تعطیلات ، اپراتورهای گردشگری لاپلند معتقدند که این بهترین روش برای نجات کریسمس و نجات خود پس از یک سال وحشیانه است که شاهد کاهش تعداد بازدیدکنندگان از بالاترین رکورد در سال 2019 است.

با توجه به قوانین جدید قرنطینه فنلاند ، از 23 نوامبر ، به آنها کمک شده است ، که علیرغم موج دوم ویروس کرونا در سراسر اروپا که باعث قفل جدید می شود ، امکان بازدید 72 ساعته از کشور را بدون نیاز به قرنطینه.
گردشگران از منطقه ویزای شینگن در 26 کشور اتحادیه اروپا و اروپا اجازه ورود خواهند داشت به شرطی که 72 ساعت قبل از عزیمت در آزمون Covid شرکت کنند و اثبات منفی بودن آن را داشته باشند. اقامت طولانی تر نیاز به انزوا از خود و آزمایش دوم دارد. با این حال ، با تنظیم مجدد طرح های دولت فنلاند در زمان نگارش ، قوانین ممکن است تغییر کند.

سانا کرککینن ، مدیرعامل Visit Rovaniemi ، خانه رسمی بابانوئل ، بالاتر از دایره قطب شمال در لاپلند فنلاند ، می گوید: “کریسمس قطعاً لغو نشده است.”

“این سال با سالهای گذشته متفاوت خواهد بود ، اما من مطمئن هستم که مسافرانی که در نهایت به اینجا می آیند ، لذت زیادی خواهند برد.”

کرککاینن می گوید مشاغل منطقه از تابستان آماده آماده شدن برای تعطیلات شده اند و اطمینان حاصل می کنند که پروتکل های بهداشت و ایمنی را به نامه تحمیل می کنند.

“همراه با منطقه بیمارستان لاپلند ما یک مدل سفر ایمن Covid ایجاد کرده ایم. این یک شبکه بزرگ از ارائه دهندگان گردشگری و مقصدهای اینجا در لپ لند است و همه درگیر شده اند.

“ما بسیار متعهد هستیم که از این طریق فعالیت کنیم و البته این یکی از سیگنال های ما به گردشگران است که می خواهیم همه کارها را برای ایمن و امن بودن گردشگری انجام دهیم.”

ایجاد تعادل

این چیزی نیست که شما فکر می کنید. برای درک قلب رووانیمی ، فنلاند ، از مرکز شهر فاصله بگیرید و به آرامش جنگل ، جایی که گوزن های شمالی در آن حکومت می کنند ، بروید.

Kärkk Asinen و همچنین سانتا که پشت پلکسی گلاس نشسته و الف هایش از PPE استفاده می کنند ، می گوید که عدم وجود گروه های بزرگ و تمرکز بر روی گروه های جداگانه ، به این معنی است که بازدیدکنندگان از کارگاه سانتا هیچ مشکلی در تأمین فاصله اجتماعی ندارند.

او می گوید: “به نوعی تعداد کمتر به ما کمک می کند تا خدمات را به سطحی توسعه دهیم که واقعاً بتوانیم اقدامات بهداشتی را با تمام خدماتی که ارائه می دهیم مطابقت دهیم.”

گردشگران داخلی قبلاً برای دیدن سانتا راهی شمال شده اند و كورك كینن گزارش می دهد كه این تجربه تقریباً مشابه سالهای گذشته بوده است.

با این حال ، کرککینن می ترسد محدودیت زمانی سخت بدون قرنطینه به این معنی باشد که برخی از گردشگران تصمیم به دور ماندن دارند.

او می گوید: “هفتاد و دو ساعت برای لاپلند اقامت كوتاهی است.” “به طور معمول آنها بین سه تا چهار روز هستند. هدف ما همیشه این بوده است که مردم از منطقه و مقصد به طور کامل لذت ببرند ، این بدان معنی است که اقامت طولانی تر شده است ، که البته این به معنای ماندگاری سفرها است.”

علی رغم این ، اپراتورها در حال برنامه ریزی های منظم ، سوار شدن به اتومبیل های سواری ، تجربیات خشن و فرصتی برای دیدن چراغ های شمالی قبل از بازگشت مسافران به فرودگاه به موقع برای عزیمت سریع هستند.

آلیستر مک لین ، مدیرعامل شرکت مسافرتی Artisan ، که سفرهای سفارشی خود را به منطقه انجام می دهد ، می گوید که وی از چگونگی سازگاری فنلاند با شرایط تحت تأثیر قرار گرفته است.

وی می گوید: “به طور خاص دولت فنلاند با نمایندگان گردشگری از لپ لند بسیار نزدیک همکاری می کند تا تعادل خوبی بین کنترل گسترش و اجازه دادن به فعالیت صنعت گردشگری حیاتی آنها به طور ایمن برقرار شود.”

ماهیت فعالیت های بیرونی ارائه شده در لاپلند به این معنی است که رعایت فاصله ایمن آسان تر است ، در حالی که معمولاً وقت را فقط با کسانی می گذرانید که با آنها به کشور سفر کرده اید.

مک لین می گوید: “ما به طور قطعی نمی توانیم تضمین کنیم که پدر کریسمس یا الف های او نقاب نخواهند بست.”

“ما معتقدیم که بعد از روشی باورنکردنی که همه با شرایط طبیعی جدید سال 2020 سازگار شده اند ، داشتن یک تعطیلات جادویی به یاد ماندنی و جادویی برای پایان سال فوق العاده پاداش آور خواهد بود – حتی با رعایت برخی اقدامات احتیاطی بیشتر در زمینه ایمنی.”

سیمون لینچ ، مدیر فروش در Scott Dunn نیز به همین ترتیب خوشحال است.

وی می گوید: “فصل پیش رو برای لاپلند فنلاندی و سوئدی امیدوار کننده است.”

“ما با هجوم پرسش هایی که برای هر دو این مقصد داشته ایم ، هم از خانواده هایی که به دنبال سفر نهایی با سطل در طول دوره جشن برای دیدن سانتا و گوزن شمالی هستند ، و هم از طرف زوج هایی که در حال جستجوی مقصدهای زمستانی جایگزین برای تفریحی عاشقانه از راه دور در زیر چراغ های شمالی هستند ، جایی که ممکن است قبلاً یک سفر زمستانی متمرکز بر اسکی را به جای دیگری در اروپا انتخاب کرده باشند.

مشاهده مقاله جدید
رایان رینولدز خیابانی به نام او نمی خواهد

در همین حال در سوئد

با مردی آشنا شوید که می تواند با سورتمه بلند پرواز خود به بابانوئل پول بدارد.

در آن سوی مرز در سوئد ، بازدیدکنندگان شینگن ، اتحادیه اروپا و انگلیس مشمول قوانین قرنطینه نیستند. و طبیعت منزوی منطقه به این معنی است که می توان از یک استراحت نسبتاً ایمن در آنجا لذت برد ، حتی اگر سانتا واقعاً در فنلاند زندگی کند.

آنا اسکوگ ، از هیئت بازدید کنندگان از لاپلند سوئد می گوید: “ما مقصدی با مناطق وسیع ، محل اقامتگاه های کوچک و خصوصی زیاد و فعالیت های بیشتر در فضای باز هستیم که به گروه های کوچک یا شرکت های خصوصی ارائه می شود.” “این یک مزیت در هنگام سازگاری با تجربه دورتر از نظر اجتماعی برای ایمنی بازدید کنندگان است.

با وجود این ، اسکوگ نسبت به تعداد بازدیدکنندگان خوش بین نیست.

سال گذشته تعداد بازدیدکنندگان از لاپلند رکورد زد.

سال گذشته تعداد بازدیدکنندگان از لاپلند رکورد زد.

JONATHAN NACKSTRAND / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

“برای زمستان خوب به نظر نمی رسد. مسافران مسافت طولانی نمی توانند سفر کنند و محدودیت های سفر برای بازارهای نزدیک هفته به هفته تغییر می کند. لاپلند سوئد به ویژه تحت تأثیر قرار می گیرد زیرا ما چنین مقصد بین المللی هستیم ، به ویژه برای فصل زمستان.

“نشانه هایی که به دست می آوریم این است که مردم علاقه زیادی به سفر به اینجا دارند ، اما با شرایط غالب تحقق آن یک چالش است.”

او می گوید که در مورد پروازهای مستقیم چارتر به این منطقه ، سال ها افزایش یافته و نیاز به تغییر هواپیما در استکهلم را برانداز کرده است. با این وجود ، با تلاش اپراتورهای پرواز ، این یک پیشنهاد بعید برای همه به جز ثروتمندترین دوستداران زمستان باقی مانده است.

مشاهده مقاله جدید
ونتورث میلر از نقش "فرار از زندان" فرار می کند ، دیگر نمی خواهد نقش مستقیم را بازی کند

سانتا روی خط است

کریسمس تجارت بزرگی در رووانیمی فنلاند است اما بابانوئل اولین چیزی نیست که باعث ایجاد گردشگری در این شهر دایره قطبی شود.

برخی از اپراتورها تصمیم گرفته اند که با پس زمینه محدودیت های سفر که همیشه در حال تغییر هستند ، تغییر رویکرد مجازی راهی برای پیش بردن است. پس از یک سال تماس ویدئویی برای کار و جبران خانواده ، بدیهی به نظر می رسد که سانتا باید به جای حضور شخصی روی صفحه باشد.

Santa Lapland ، متخصص تعطیلات جشن مستقر در انگلیس ، تماس های ویدیویی “سانتا ، زنده از لاپلند” را با هزینه 85 پوند (111 دلار) برای یک خانواده تا چهار فرزند ارائه می دهد. این تماس ها 10 دقیقه طول می کشد و توسط یک جن برگزار می شود که خانواده را قبل از ملاقات با شخص بزرگ ، به تور کابین سانتا می برد.

این شرکت در پی اقدامات شدیدتر سفر از انگلیس به سرزمین اصلی اروپا ، سفرهای خود را در سال 2020 به حالت تعلیق درآورد.

پاول کارتر ، مدیر عامل لپ لند سانتا می گوید: “با افزایش محدودیت ها در سراسر انگلستان ، بسیاری از ما این سوال را داشته ایم که چگونه جادوی کریسمس 2020 را زنده نگه خواهیم داشت.” “ما قصد داریم با ایجاد فرصتی برای خانواده ها برای ملاقات با سانتا از طریق راحتی و امنیت خانه خود ، به یادآوری آن کمک کنیم.

“در حالی که هیچ کریسمس نمی تواند با هیجان خالص سفر به لاپلند برای بازدید از سانتا در کابین برفی خود ، جایی که گوزن های شمالی واقعی است ، و چراغ های شمالی در آسمان شب رقصیده اند. خانواده ها هنوز هم می توانند از طعم مزه جادوی لاپلند واقعی در این کریسمس. “

مشاهده مقاله جدید
هوارد اشترن قرارداد 5 ساله جدیدی را با SiriusXM امضا کرد

با نگاهی به سال 2021 و بعد از آن

بسیاری از بازدید کنندگان سفر خود به لاپلند را تا سال 2021 به تأخیر انداخته اند.

بسیاری از بازدید کنندگان سفر خود به لاپلند را تا سال 2021 به تأخیر انداخته اند.

JONATHAN NACKSTRAND / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

Santa’s Lapland قبلاً رزروهای خود را برای سال 2021 آغاز کرده است و می گوید بسیاری از مشتریانی که امسال از دست داده اند صرفاً برای کریسمس بعدی رزرو کرده اند.

جولی کنیون از Lapland Experiences می گوید این محبوبیت در بین علاقه مندان به داشتن چیزی برای انتظار در 12 ماه دیگر محبوب شده است.

“برخی از شرکای تور مسافرتی ما برنامه سانتا 2020 خود را به طور کامل به حالت تعلیق درآورده و بیشتر مشتریان خود را به سال 2021 منتقل کرده اند. بنابراین ، برای افرادی که می خواهند در دسامبر 2021 از لپ لند بازدید کنند ، مهم است که اکنون رزرو کنند زیرا در آینده تقاضا بسیار بالا خواهد بود. من در حال حاضر مشتری ها را به سال 2021 منتقل می کنم و مکان ها برای این نوع سفر محدود هستند.

“اگر سفرهای 2020 امکان پذیر نباشد ، تمرکز به 2021 تغییر خواهد کرد و من اطمینان خواهم داد که تمام مشتریان 2020 ما دوباره رزرو می شوند ، و من به هر کس که علاقه مند است برای تعطیلات لاپلند خود را برای سال آینده رزرو کند ، توصیه می کنم. “

در Rovaniemi ، جایی که حتی نقشه خیابان های شهر مانند یک گوزن شمالی شکل گرفته است ، Sanna Kärkkäinen نیز به دنبال افزایش 2021 است.

“ما قطعاً در حال بررسی مثبت فصل بعدی و فصل زمستان بعدی ، 21/22 هستیم. من فکر می کنم این بزرگترین هدف در حال حاضر باشد. وقتی دنیا بهبود یافت ، فکر می کنم توسعه ما با جهانگردی دوباره خوب باشد.”

در حال حاضر ، صرفه جویی در کریسمس به این بستگی دارد که فنلاند محدودیت های جدید سفر خود را حفظ کند و طرفداران بی باک سانتا بتوانند از کنار پلکسی گلاس رد شوند و برای آزمایش Covid قبل از پرواز آماده شوند.

فقط زمان نشان خواهد داد که آیا کریسمس 2020 واقعاً لغو نشده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>