کمپانی هایک ویژن چه محصولاتی را تواید می کند؟

 

هایک ویژن به عنوان بهترین شرکت تولید کننده ی سیستم های مداربسته فعالیت خود را از سال 2001 به صورت رسمی در کشور چین آغاز کرد و توانست به سرعت جایگاه خود را در بازار جهانی سیستم های نظارت تصویری به دست آورد. شرکت هایک ویژن محصولات خود را در انواع متعددی به تولید رسانده است که هر کدام از آن ها طیف ها و مدل های متعددی را شامل می شوند. از سال 1393 این شرکت فعالیت خود را در ایران توسط شرکت های متفاوتی در ایران آغاز کرد و توانست جایگاه خود را در بازار ایران نیز به دست آورد. محصولات متعدد این شرکت از قبیل دوربین های تحت شبکه ، توربو اچ دی ، ان وی آر ها و دی وی آر ها ، آیفون های تصویری ، کابل های شبکه ، اسپید دام ها و همچنین چندیل محصول متنوع دیگر از قبیل برخی از سیستم های ذخیره کننده این شرکت یعنی هایک ویژن توانسته در جایگاه بسیار خوبی در بازار قرار بگیرد.

شرکت هایک ویژن که توانسته است در این سال ها جایگاه ویژه ای را در این سال ها به دست بیاورد در بیش از 100 کشور در جهان محصولات خود را به فروش می رساند . این شرکت همواره در این سال ها سعی کرده است تا روند رو به رشد خود را ادامه داده و همواره بهترین ها را روانه ی بازار کند.

حال در ادامه ی این مطلب قصد داریم انواع محصولات تولیدی کمپانی هایک ویژن را به شما معرفی کنیم.

انواع محصولات تولیدی کمپانی هایک ویژن

شرکت  هایک ویژن در زمینه ی بسیاری از محصولات امنیتی و مداربسته فعالیت گسترده ای را دارا می باشد. حال محصولات متنوع هایک ویژن را در ادامه معرفی می کنیم.

·         دوربین مداربسته توربو اچ دی (آنالوگ): این دوربین ها نسل جدید دوربین های آنالوگ می باشند و از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردارند.

·         دوربین مداربسته تحت شبکه (IP): دوربین های تحت شبکه به واسطه ی این که در بستر شبکه قرار دارند از کیفیت بسیار بهتری نسبت به دوربین های توربو اچ دی برخوردارند و دارای قیمت بالاتری می باشند.

·         دستگاه دی وی آر (DVR): دستگاه های ضبط کننده ی دی وی آر هایک ویژن مختص به دوربین های توربو اچ دی می باشند و با استفاده از کابل کواکسیال و فیش BNC، دوربین های مداربسته به دستگاه DVR متصل می شوند. در دستگاه های دی وی آر جدید هایک ویژن نیز می توان بخشی از دستگاه را به دوربین های تحت شبکه اختصاص داد. به عبارتی این دستگاه ها قابلیت هیبریدی را دارند.

·         دستگاه ان وی آر (NVR): دستگاه های ضبط کننده ی ان وی آر فقط و فقط مختص به دوربین های تحت شبکه هستند. دوربین های IP با استفاده از کابل شبکه و سوکت شبکه به دستگاه ان وی آر متصل می شوند.

·         دوربین مداربسته اسپیددام (PTZ): شرکت هایک ویژن در زمینه ی تولید دوربین های اسپیددام هم حرف اول را میزند. مهم ترین قابلیت دوربین های اسپیددام که آن ها را از دوربین های دیگر متمایز می کنند، قابلیت چرخش 360 درجه آن ها می باشد. با این فناوری دوربین می تواند از تمام زوایا تصویر یرداری انجام دهد.

·         سوییچ هایک ویژن: این شرکت انواع سوییچ های مختلف را به تولید رسانده که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. روش کار سوییچ ها به این شکل می باشد که برق دوربین های تحت شبکه را تغذیه می کند.

·         کابل شبکه CAT6 هایک ویژن: شرکت هایک ویژن انواع کابل های CAT6 را تولید کرده است. همچنین این کابل ها دارای کیفیت بسیار بالایی هستند.

هایک ویژن بسیاری از محصولات دیگر را هم تولید و عرضه می کند. در واقع محصولاتی که در بالا به آن اشاره کردیم از مهم ترین و پرفروش ترین محصوات کمپانی هایک ویژن می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت هایک ویژن در ایران پایگاه خبری انتخاب مراجعه فرمایید.

 

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>