بررسی امکانات و دسترسی های پروژه برج برلیان در منطقه 22 تهران

برج های برلیان در نزدیکی دریاچه چیتگر و ‌پارک جنگلی چیتگر قرار دارد که از لحاظ آب و هوایی بسیار خوش آب و هوا و خوش منظره است چراکه از یک طرف به دریاچه و از طرف دیگر به کوه های زیبای البرز دید دارد.

پروژه برج برلیان از برج های چیتگر به صورت اسکلت فلزی با اتصالات پیچ مهره است و طوری طراحی شده است که واحدها به هم مشرف نبوده و تمامی واحدها از نورگیر عالی برخوردارند .این پروژه از تنوع متراژی خوبی برخوردار است و کم واحد می باشد به صورتی که واحد ها به هم مشرف نیستند و در هر طبقه 6 واحد داریم. پروژه برلیان از شرق به غرب در قطعه سوم بر اتوبان همت واقع شده است. سازنده برج برلیان شرکت مهر آفرین می باشد.

تعداد واحد و متراژ واحد های برج برلیان

برج های دو قلوی برلیان در ۲۸ طبقه ساخته شده است که ۲۳ طبقه آن مسکونی در واحد های مختلف و ۵ طبقه آن از منفی یک تا منفی ۴ پارکینگ است و همچنین برای طبقه همکف آن یک لابی بسیار مجلل تمام وقت طراحی شده است.

واحد ها و متراژ واحد های این برج دارای تنوع خاصی است به گونه ای که از طبقه ۱ تا ۱۶، واحد هایی با متراژ ۱۲۴ متر در تعداد ۴ واحد در هر طبقه اجرایی شده و همچنین در طبقات بالاتر نیز در هر طبقه دو واحد به متراژ ۱۶۰ و ۲۱۳ متر ساخته شده است که تمامی واحد های ساخته شده در برج دارای سه خواب هستند.

مشاهده مقاله جدید
نحوه برنامه ریزی کنکور بر مبنای 5 تکنیک بی نظیر از زبان مریم فرزی

بررسی وضعیت دسترسی برج های برلیان

مسئله وضعیت دسترسی به مراکز مهم درمانی و تفریحی از ویژگی های مهم ساختمان مسکونی می باشد که خریداران برای سرمایه گذاری در هر مکانی به آن توجه می کنند. هر ساختمان مسکونی باید در مکانی احداث شود که دسترسی راحتی به مراکز مهم داشته باشد به گونه ای که فاصله آن تا اتوبان یا مترو مناسب باشد.

از ویژگی های مهم برج برلیان، وضعیت دسترسی مناسب آن است به طوری که با نزدیکی به متروی چیتگر و ایستگاه های بی آر تی امکان استفاده از وسایل حمل نقل عمومی را برای ساکنین خود به راحتی فراهم کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ” بررسی دلیل محبوبیت پروژه برلیان در منطقه” به این مقاله مراجعه کنید.

امکانات برج های دو قلوی برلیان

تمامی واحد های برج برلیان دارای آیفون تصویری هستند. این واحدها به صورت مجزا دارای سیستم های گرمایشی و سرمایشی نیز می باشند و همچنین از لحاظ امنیتی فضای بیرونی تمام واحدها به دوربین مداربسته مجهز شده اند.

نحوه انتقال و مالکیت سند

خریداران بعد از پرداخت پیش پرداخت و مبالغ واریزی، هر یک دفترچه مالکیتی را دریافت می کنند که نقل و انتقال آن در دفتر ثبت اسناد رسمی و به نام خریدار به صورت قطعی امکان پذیر است. از نظر کارشناسان نیز در هنگام خرید و انتقال سند فروشنده باید دفترچه که حکم سند را دارد در دفتر خانه به همراه داشته باشد.

این دفترچه پس از اصالت سنجی و استعلام از دفترخانه به نام خریدار انتقال داده می شود که این مسئله نیز تحت شرایط و تعهداتی که در دفترچه اعلام شده است، قابل انجام خواهد بود. تمامی بندهای قانونی برای نقل و انتقال رسمی این واحد ها به صورت کامل در دفترچه مالکیت عنوان شده است که از این بابت مشکلی برای خریداران به وجود نمی آورد.

مشاهده مقاله جدید
شعر منتشر نشده از باب دیلن ، نامه ها به قیمت تقریباً نیم میلیون دلار فروخته می شود