نحوه برنامه ریزی کنکور بر مبنای 5 تکنیک بی نظیر از زبان مریم فرزی

دستۀ اول به تست زنی و آشنایی با انواع تیپ تست های سراسری نیاز دارند. قطعا افرادی که مجموعۀ حرف آخر را به عنوان تنها منبع آموزشی دوران کنکور انتخاب کرده اند با قدرت این مجموعه در زمینۀ آموزش آشنایی دارند و نیاز به توضیح نیست. سه دستۀ آخر نیز در وهلۀ اول به درسنامۀ منسجم نیاز دارند. در این مقاله با معرفی یکی از جدیدترین منابع آموزشی با نام برنامه ی دو ماهه حرف آخر به شما تضمین خواهم داد که هر چهار دستۀ بالا میتوانند در دو ماه 80 درصد مطالب و در یک ماه 50 درصد مطالب را میتوان همراه با حل تست انبوه جمع بندی نمایند. همانطور که اشاره شد تعداد مشاوران حرف آخر بالاست و در این مطلب نمی توان کل مشاوران مجموعه را معرفی کنیم اما در این لیست بخشی از مشاوران ارشد حرف آخر و نظر دانش آموزان در مورد آن ها را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد پس تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید تا با مشاوران رتبه برتر حرف آخر آشنا شوید. پس بچه های عزیز در هر پایه ای که هستید دهم, یازدهم و یا اینکه امسال کنکور دارید, تطابق دین و زندگی حرف آخر با کنکور 98 فرقی نداره چقدر زمان دارید کم یا زیاد اما برای همون زمانی که دارید برای مرحله به مرحله اش برنامه ریزی کنید.

دو سؤال از مبحث شّکل ؛ در هر سؤال قسمتی از درک مطلب انتخاب میشود و از شما در مورد نحوه صحیح یا اشتباه علامت گزاری پرسیده میشود و برای پاسخ دادن به این دو تست باید کاملا برروی قواعد مسلط باشید تا بتوانید حرکت گذاری کنید. در ابتدای مهرماه کنکوری ها “از جمله خود من در دوران کنکور” احساس قدرت و انگیزه ی و توانایی فراوان برای درس خواندن در وجودمان حس میشود ولی مشکل اصلی دقیقا اینجاست که کسی به فکر جمع بندی نیست و برای آن هیچ برنامه ای تعیین نمیشود. افرادی که کاملا مطالب را مطالعه کرده اند امّا برای مرور و جمع بندی هیچ برنامه ای ندارند. سعی کنیم مباحث تست خیز شیمی کنکور را به ترتیب زیر مطالعه کنید. اما پیش نهاد دوم ما انتخاب مباحث پر تست فیزیک کنکور یا مباحث پر اهمیت فیزیک کنکور است که بدون ترتیب قبلی در حالت اضطراری باید خوانده شود که در ادامه کامل این مباحث را بررسی خواهیم کرد.

مشاهده مقاله جدید
بهترین قالیشویی اکباتان

سبک اول مطالعه زیست به ترتیب از پایه دهم و فصل به فصل، سبک دوم هم مطالعه زیست به ترتیب فصل های ترکیبی زیست نظام جدید که یکی از مهمترین سبک های مطالعه زیست است. به عنوان یک رتبه برتر به شما توصیه میکنم قبل از شروع مطالعه برای هر درسی ابتدا آن درس را به صورت کامل بشناسید. کافیست فرم زیر را پر کنید تا سریعا کادر مشاوره حرف آخر با شما عزیزان تماس بگیرند و به صورت کامل شما را راهنمایی کنند. امّا برای داوطلبانی که هنوز با حرف آخر آشنایی ندارند میتوان گفت که تنها مجموعه ی آموزشی در داخل کشور که از آموزش شهودی و استفاده از الگوسازی در آموزش را پیش گرفته است. برای بهره مندی از این فرصت استثنایی کافیست فرم زیر را پر کنید تا دپارتمان مشاوره مجرب ما با شما تماس بگیرند. قبولی در پزشکی از دغدغه های بسیاری از داوطلبان و حتی افرادی است که هنوز وارد مقطع دوم متوسطه نشده اند نیز میباشد؛ اما باید بدانید که رسیدن به پزشکی راه و روش مشخصی دارد اما امروز یک مژده برای شما داریم؛ با یک جلسه مشاوره رایگان به سوالات شما پاسخگو خواهیم بود و بهترین راهکار های قبولی در پزشکی، بهترین منابع کنکور و بهترین برنامه ریزی کنکور را به شما معرفی خواهیم کرد؛ کافیست فرم زیر را پر کنید.

میتوان گفت که سال ، سالِ حرف آخر بود چرا که تعداد زیادی از داوطلبان حرف آخری به نتیجه ی مطلوب آموزش زبان کنکور رسیدند. در واقع با استفاده از برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر داوطلب از هر منبع دیگری حتی کتاب نیز بینیاز میشود. وویس بالا را از زبان استاد منتظری درباره برنامه 2 ماهه حرف اخر یا برنامه 6040 حرف آخر گوش دهید تا به صورت کامل با این برنامه و ویژگی های اینجا آن آشنا شوید. در برنامه ی دو ماهه حرف آخر ابتدا منابع آموزشی در اختیار داوطلب قرار میگیرد. با برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر میتوان واقعا میتوان نتیجه گرفت؟ در برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر به دو نکته ی اساسی توجه شده است. در بحث آموزش صرفا فقط درسنامه ها در اختیار داوطلب قرار نمیگیرد بلکه بزرگترین بانک تست هم در داخل منابع وجود دارد و داوطلب با استفاده از برنامه دو ماهه کنکور حرف آخر به صورت کامل بر روی درسنامه ها مسلط میشود و بزرگترین بانک تستی را نیز در داخل همین مجموعه حل مینماید.

مشاهده مقاله جدید
سایبان برقی منصف

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد harfeakhar لطفا از صفحه ما بخواهید.