,خبر دست اول" />در این قسمت روش مطالعه اصولی دینی کنکور را با کمک روش عادی برای افرادی که از کتاب برای مطالعه این درس استفاده می کنند توضیح خواهم داد. دوستان خوبم بهترین منبع برای 100 زدن دینی کنکور رو نه فقط به عنوان شعار ویژگی هایی که داره بلکه به خاطر افرادی که توانستند با استفاده از آن به درصد 100 برسند به شما معرفی آموزش پایه هشتم می کنم. با توجه به حرف های گفته شده واستفاده از روش های بینظیر استاد یوسفیان پور برای پاسخ دهی به سوالات دین و زندگی کنکور شما خیلی راحت تر و سریع تر می توانید به پاسخ دست پیدا کنید. با توجه به نوع و سبک سوالات دین و زندگی کنکور پس نیاز به تایم بیشتری برای مطالعه این درس خواهید داشت، اما قضیه فقط این نیست چرا که همه شما عزیزان کنار این درس عمومی دارای سه درس عمومی دیگر و چهار درس تخصصی در مورد رشته تجربی و سه درس تخصصی در رشته ریاضی می باشید. اکثر شما داوطلبان گرامی شاید بیشتر از سه الی چهار ماه رو برای مطالعه و یادگیری این درس اختصاص می دهید که زمان قابل توجهی هستش اما دوستان عزیز اگه با روشی که من خدمتتون عرض می کنم پیش برید نه تنها زمان برای مطالعه دین و زندگی کم نمیارید بلکه زمان بیشتری هم میتوانید برای خوندن سایر دروستون اختصاص بدهید.

منبعی که صفر تا صد دین و زندگی را به صورت تصویری و با کمک انیمیشن آموزش داده است و همین ویژگی باعث شده است تا داوطلب نیاز به حفظ یک کلمه هم از دین و زندگی کنکور نداشته باشد. دومین نکته در مورد ویژگی آموزش شهودی دینی کنکور توسط دینی حرف آخر و با تدریس استاد یوسفیان پور جلوگیری از فراموشی زود هنگام می باشد زیرا مطالب در نمیکره راست مغز جای خواهد گرفت که مدت زمان ماندگاری در این نیمکره چندین برابر بیشتر از نیمکره چپ می باشد. تطابق یعنی سوالاتی که در دی وی دی های حرف آخر استاد یوسفیان تحلیل و بررسی کرده اند و مشابه یا عین آن ها با همین گزینه ها در کنکور آمده است حتی عده زیادی استاد یوسفیان پور را طراح سوالات کنکور می دانند اما استاد یوسفیان پور طراح سوالات نیستند بلکه قدرت بالایی در طرح سوال برای دین و زندگی دارند.

یک مثال بارز می زنم و آن این است که همه فکر می کنند درسی مانند فیزیک بسیار سخت و دشوارتر از سایر دروس است اما تحلیل درصدها این را نشان می دهد که در سال 97 ما 9 فرد را داشتیم که در درس فیزیک به درصد 100 دست پیدا کرده اند. اما یک خبر ویژه قرار نیست هزینه کنید چون 20 درصد از کل محصولات حرف آخر نه تنها برای دینی بلکه برای کل دروس را به صورت رایگان از ما بگیرید که شامل مشاوره و پشتیبان و همچنین آزمون و آموزش می باشد. سری قبل در یکی از مقالات بودجه بندی دین و زندگی کنکور را معرفی کردیم. اینجا یکی از نکات رسیدن به درصد بالا در مورد دین و زندگی را به شما آموزش خواهم داد. خیلی از شما عزیزان در اکثر مواقع دین و زندگی را به صورت حفظی مطالعه می کنید و خب در این صورت باید متن همه سه کتاب به همراه تمامی آیات و روایات را به خوبی حفظ باشید و اون ها رو تا زمان کنکور در ذهنتون نگه دارید و به یاد داشته باشید. اما جزو هر کدام از دسته های فوق که هستید با یک جمله که همگی شنیده ایم شما را به مطالعه چونه دینی کنکور را صد بزنیم دعوت می کنم.

در طی 5 روز با کمک این پکیج می توانید به 40 تست قطعی کنکور پاسخ دهید. از کدام مباحث دینی کنکور سوال طرح می شود؟ شاید الان از نظر عده ای جزوه نویسی سخت ترین کار دنیا باشد اما دوست خوبم برای رسیدن به درصد خوب تنها یک دور مطالعه درس کافی نیست و شما باید دوره های مرور داشته باشید! با مطالعه اصولی و روش صحیح مطالعه دینی کنکور قسمت عمده ای از مسیر چگونه دینی کنکور را صد بزنیم، پیموده میشود. سوال اصلی این است که چگونه دینی کنکور را مطالعه کنیم. در قسمت بالا می توانید مصاحبه با تعدادی از رتبه های برتری که موفق به کسب درصد صد در دین و زندگی کنکور شدند را مشاهده کنید و در این ویدیو ها این افراد به صورت کامل توضیحاتی که توانستند دینی کنکور را با کمک آن صد بزنند منبع مشاهده خواهید کرد. تعداد سوالات این درس 25 سوال می باشد و هر سوال به اندازه 4 اساتید اجی مجی درصد ارزش دارد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت رتبه لازم برای رشته دندانپزشکی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>