Dave Chappelle SNL: میزبان در 16 دقیقه خلاصه 2020 را بیان کرد و گاهی اوقات دردناک بود

“من از همه کسانی که امروز جشن می گیرند خواهش می کنم یادآوری کنند ، خوب است یک برنده فروتن باشید.

چاپل با اشاره به اولین برنامه میزبانی خود در این برنامه در سال 2016 گفت: “به یاد داشته باشید که چهار سال پیش وقتی اینجا بودم ، به یاد داشته باشید که چقدر احساس بدی داشت؟ به یاد داشته باشید که نیمی از کشور در حال حاضر هنوز هم چنین احساسی دارد.”
وی با بیان اینکه رئیس جمهور پوشش زیادی در برنامه مراقبت های بهداشتی شخصی خود دارد ، که با یک هلی کوپتر ، یک تیم پزشکان و داروهای تجربی سوار شدن به بیمارستان را فراهم می کند ، تشخیص ویروس کرونا را نشان داد.

چاپل گفت که برخورد ویژه ترامپ در حالی که بیمار بود مانند این بود که کیسه ای از همبرگر را به یک پناهگاه بی خانمان ببریم ، آنها را در مقابل افراد بی خانمان بخوریم و بگوییم ، “اجازه ندهید گرسنگی زندگی شما را حکم کند” ، پس از بهبودی از توییت بدنام رئیس جمهور تقلید کرد ، وقتی به آمریکایی ها گفت از کوید نترسند و اجازه ندهند این زندگی بر زندگی آنها مسلط شود.

اما ، وی گفت ، هرمان قابیل به دلیل ویروس کرونا درگذشت و فرماندار سابق نیوجرسی کریس کریستی تحت مراقبت های ویژه با آن بود.

“سرم مخفی او کجا بود؟” او از معالجه قابیل سال کرد.

“این رهبر شماست. به مدت چهار سال به این فکر کنید که این رهبر شماست. چه مردی این کار را انجام می دهد؟ چه مردی مطمئن می شود که حالش خوب است ، در حالی که دوستانش برای جان خود می جنگند و می میرند؟

مشاهده مقاله جدید
برلین تگل: خداحافظی از فرودگاه که نمی میرد

“یک مرد سفیدپوست. و من قصد ندارم این را روی سفیدپوشان بگذارم ، اما من مدتهاست سیاه پوست هستم ، این الگو را می بینم.”

“توطئه مهربانی”

چاپل گفت اگر سفیدپوستان واقعاً می خواهند به سیاه پوستان کمک کنند ، باید در برنامه او که “توطئه مهربانی” نامید شرکت کنند.

“این رفتار مهربانی تصادفی برای سیاه پوستان است. فقط به خاطر سیاه پوستی یک کار خوب برای یک سیاه پوست انجام دهید ، و باید مطمئن شوید که لیاقت آن را ندارند.

دیو چاپل ویژه

“این یک بخش بسیار مهم از آن است ، آنها لیاقت آن را ندارند ، به همین ترتیب در این سال ها کارهای وحشتناک با سیاه پوستان انجام دادند فقط به این دلیل که آنها سیاه پوست هستند و لیاقت آن را نداشتند.”

او همسایگان خود را که از سر و صدای نمایش هایی که اخیراً در یک مزرعه ذرت در اوهایو انجام داده بود ، شکایت کرد ، سرگرم شد. چاپل گفت که او در جلسه ای از شهر که درباره موضوع بزرگنمایی برگزار شد ، گوش فرا داد.

“آنها گفتند ،” من مرتب صدای جیغ این پسر را می شنوم ، بچه های من سعی می کنند بخوابند ، و همه آنچه می شنوند این است (کلمه n). ” من گفتم: “آیا من آن را می گفتم ، یا تو بودی؟”

“او آن صدای پیچیده را در صدای خود داشت ، می دانید ، آن صدای دوخت را در جایی که این لهجه را می شنوی ، مانند ،” اوه ، من می دانم که او ماسک خود را نمی پوشد. “

مشاهده مقاله جدید
"SNL" سخنرانی های پیروزی بایدن و هریس و سخنرانی "امتیاز" ترامپ پس از انتخابات را نشان می دهد

“من نمی دانم چرا سفیدپوستان بیچاره ماسک زدن را دوست ندارند. مشکل چیست؟ شما در تظاهرات کلان ماسک می پوشید – آن را برای والمارت نیز بپوشید.”

چاپل گفت: کسانی که می گویند نمی خواهند ماسک بزنند زیرا “ظالمانه” است ، باید “ماسکی را که من در تمام این سال ها استفاده کرده ام” امتحان کنند.

“من حتی نمی توانم چیزی واقعی را بگویم مگر اینکه پشت آن خط خطی داشته باشد. شما نمی دانید چگونه از خود زنده بمانید – سیاه پوستان تنها کسانی هستند که می دانند چگونه از این جان سالم به در ببرند. سفید پوستان ، سریع عجله کنید ، بیایید خود را بیاورید ( n-word) درس. شما به ما نیاز دارید. “

ما به “بخشش” و “شادی” نیاز داریم

وی با پایان دادن به مونولوگ خود دوباره جدی شد و درمورد این واقعیت صحبت کرد که امید به زندگی سفیدپوستان برای اولین بار در تاریخ آمریکا به دلیل مواد مخدر و خودکشی رو به کاهش است.

دیو چاپل می گوید وقتی که جایزه مارک تواین برای شوخ طبعی آمریکایی را دریافت کرد ، کمدی

“همه این سفیدپوستان خارج از خانه که احساس این درد و رنج ، درد دارند ، عصبانی هستند زیرا فکر می کنند هیچ کس اهمیتی نمی دهد – شاید آنها این کار را نکنند. بگذارید چیزی به شما بگویم ، من می دانم چه حسی دارد.”

وی گفت که وی همچنین می داند افسران پلیس وقتی لباس خود را می پوشند ، از پشت خود هدف قرار می دهند.

“باور کنید ، باور کنید ، من می دانم چه احساسی دارد. همه می دانند که این احساس چگونه است.”

اما ، او گفت ، بسیاری از مردم به خاطر این کار از یکدیگر متنفر هستند.

مشاهده مقاله جدید
فکر کردم "پروازها به جایی" احمقانه است. سپس من یکی را ادامه دادم.

“و من از کسی متنفر نیستم. من فقط از این احساس متنفرم. این همان چیزی است که من با آن می جنگم ، و همان چیزی است که من به شما پیشنهاد می کنم با آن بجنگید. شما باید راهی برای زندگی در زندگی خود پیدا کنید. شما باید راهی برای بخشیدن یکدیگر پیدا کنید. روشی برای یافتن شادی در وجود خود ، علی رغم این احساس.

“و اگر نمی توانید این کار را انجام دهید ، بیایید این درس های (n-word) را بگیرید.”