‘Grey’s Anatomy’ جاه طلبی های او را تقویت می کند. در حال حاضر ، این پزشک در حال مقابله با ویروس کرونا است

“باید به شما بگویم ، قسمت اول ، من آن را تماشا کردم و صدای الن پمپئو [as] مردیت گری … مثل آریا بود. این یک آریای رسمی در مورد زندگی و مرگ بود. “او اخیراً از طریق تلفن به یاد آورد.

هنگامی که خواهرش ، صفا علاذری ، که اکنون یک معمار مشتاق است ، مجموعه های DVD را برای سه فصل اول “Grey’s Anatomy” به او تحویل داد ، در ابتدا در برابر تلاش های وی برای جلب نظر وی در مورد نمایش پزشکان در ایالات متحده مقاومت کرده بود.

او که 36 ساله است و مشاور ارشد جراحی سریال است ، از اصرار خواهرش سپاسگزار است. و به احتمال زیاد “Grey’s Anatomy” نیز چنین است ، زیرا تجربه دست اول Alazari از کار در طی همه گیر جهانی بهداشت جهانی ، کمک می کند تا فصلی مانند فصل دیگر به قدرت برسد.

علاذری گفت: “من طرفدار شروع کار در دنیای Covid بودم زیرا احساس می کنم نمایش ما آنقدر دسترسی باورنکردنی برای مردم و قابلیت ارتباط پذیری با مردم دارد که ما باید در کنار آنها باشیم.” “ما قصد داریم ناامیدی شما را به اشتراک بگذاریم. ما ضرر شما را تقسیم خواهیم کرد … و همچنین ، چه کسی می داند ، شاید با پایان این کار ما در کنار شما باشیم.”

اگر دلیلی برای اشتراک احساس امید Alazari وجود داشته باشد ، این است که او کسی است که چیزهای زیادی در مورد پیچش های شگفت انگیز زندگی که پس از یک دوره مبارزه می تواند ایجاد کند ، می داند.

چگونه یک زندگی را نجات دهیم

علاذری که در عراق متولد و بزرگ شد ، می دانست که از جوانی می خواهد پزشک شود – در حدود 18 سالگی. او که جنگهای متعددی را تجربه کرده است ، احساس می کند که “یک وظیفه” برای کمک به دنیای رنج انسان است. فقر و بیماری (پدرش در اثر سرطان لوزالمعده درگذشت).

وی گفت: “من می خواستم در مورد این علمی که جذاب است بیشتر بدانم. این بسیار توانمند است.” “اما من در آن زمان تأثیر آن را نفهمیدم – تا بتوانم زندگی مردم را تغییر دهم.”

مشاهده مقاله جدید
تیلور سویفت در مورد دوست پسر و خانواده مخفی خود می دانست و اینکه چگونه روزهای اولیه را در قرنطینه گذرانده است

“آناتومی گری” در سال 2007 از بسیاری جهات چشمهایش را باز کرد.

ناصر علاذری ، راست ، در حالی که در عراق زندگی می کند با برادرش ، سیف ، عکس گرفته شده است.

او به دانشکده پزشکی دانشگاه النهرین در بغداد رفته بود ، اما با تماشای این برنامه ، تصمیم گرفت سخت کار کند تا بتواند در ایالات متحده پزشکی پزشکی کند. وی گفت که وی به فناوری پیشرفته در بیوتکنولوژی ، پیشرفتهای جراحی ، دسترسی به داروهای جدید و سایر سیستمها علاقه مند است که پزشکان را قادر می سازد خدمات با کیفیت بالاتر ارائه دهند. (با این حال ، او منتقد اتهامات تورمی است که “مقرون به صرفه بودن و دسترسی را قطع کرده و به چالش کشیده است.)”

وی گفت: “به یاد داشته باشید ، من در سالهای تحریم شدید در عراق زندگی می كردم ، زمانی كه تحریمهای سازمان ملل دسترسی تجهیزات پزشکی به كشوری را كه سیستم مراقبتهای بهداشتی ما را در آنجا آسیب دیده بود ، محدود كرد.” “این ، در کنار فساد ، [and] ما در آن کشور با یک مراقبت بهداشتی ناکارآمد مواجه شدیم. ”

پنج سال از زمان حضور خود در آمریكا ، كه در آن زمان ساكن عمل جراحی عمومی بود ، درخواست های ایمیلی را برای برنامه ایجاد شده توسط دکتر زوآن كلاك ، تهیه كننده اجرایی “Grey’s Anatomy” و پزشك ER دریافت كرد. افرادی که برای کمک هزینه جراحی ارتباطات جراحی Grey’s Anatomy انتخاب شده اند ، برای مدتی به عنوان مشاور خدمت می کنند و به نویسندگان کمک می کنند تا جهت داستان های پزشکی بیان شده در نمایش را راهنمایی کنند.

وی گفت: “به یاد دارم كه گفتم ،” هیچ راهی برای بردن من وجود ندارد. این نمایش واقعاً مرا به این مرحله رساند. به هیچ وجه زندگی آنقدر خوب نیست كه تو را به نمایش برگرداند. ”

زندگی به همین خوبی بود.

مشاهده مقاله جدید
'Dancing with the Stars' قهرمان جدیدی است

سرگرمی ضروری

هفت سال بعد ، “خوب” کلمه ای نیست که بیشتر برای توصیف سال 2020 استفاده می شود.

بخصوص با یادآوری روزهای ابتدایی همه گیری ، آلازاری تجربه خود را “dystopian” خواند.

طی سه سال گذشته ، وی در حالی که در اتاق نویسنده نیز برای کمک به تیز نگه داشتن مهارت هایش کار می کرد ، به تمرین پزشکی پرداخت.

'Grey's Anatomy' در فصل جدید خود با ویروس کرونا مقابله خواهد کرد.  در عکس جیک بورلی و چاندرا ویلسون حضور دارند.
در ماه مارس ، هنگامی که “Grey’s Anatomy” مانند سایر تولیدات بسته شد ، او شروع به گذراندن ساعات بیشتری در Reliant Immediate Care کرد ، که خدمات شغلی و مراقبت های فوری را در لس آنجلس فراهم می کند.

در اوایل ، هنگامی که اطلاعات کمی در مورد ویروس کرونا یا انتقال آن شناخته شده بود ، ناامیدی برای وی و سایر متخصصان پزشکی افزایش یافت زیرا آنها با نداشتن پروتکل ، تجهیزات محافظتی شخصی یا آزمایشاتی برای کسانی که با علائم واضح مانند آنفولانزا روبرو بودند ، سر و کار داشتند. او به یاد آورد که آن زمان همه چیز در مورد بداهه بود.

وی گفت: “اما در نهایت ، من قبلاً آنجا بوده ام ، همانطور که می دانید.” “برای من ، این کاملاً یادآور جنگهای من در عراق بود. مانند ، من احساس کردم این یک منطقه جنگی است. این اولین بار است که آمریکا را به گونه ای می بینم – جایی که احساس می کنید مردم می ترسند ، دشمن نامرئی است ، ما اطلاعات کافی در مورد این نداریم و منابعی برای این کار نداریم. ”

با این حال ، او احساس می کرد که تأمین نیاز به پزشکان مهم است ، حتی اگر در بعضی مواقع چیزهای کمی بتوانند ارائه دهند.

وی گفت: “احساس كردم این خواستار من به عنوان یك پزشك است ، و من به شما تضمین می كنم كه بسیاری از پزشكان و پرستاران نیز همین احساس را داشتند – كه ما باید برای مردم خود باشیم.” “این وظیفه من است که صدای عقل و علم و اطمینان خاطر همه باشم که می توانم به آن دسترسی پیدا کنم.”

مشاهده مقاله جدید
تراتل (Throttle) و موتورهای براشلس - گروه پژوهشی و صنعتی G-MOTOR

وی گفت ، حتی با توجه به سنگین بودن وظیفه ، “خدمت بودن کاملاً افتخارآمیز بود.”

لحظه ای کوتاه بود که کریستا ورنف ، مجری برنامه نمایش “Grey’s Anatomy” ، به فکر مقابله با همه گیری در این برنامه نبود.

وی در یک میزگرد در ماه گذشته گفت که الازاری یکی از افرادی است که با او صحبت کرد.

وی گفت: “ما نمی خواستیم داستان Covid را به همان اندازه كه Covid را در جهانی كه در آن زندگی می كنیم ، بازگو كنیم.” “ما روح” آناتومی گری “را همانطور که هست حفظ خواهیم کرد و در عین حال ، برای گفتن داستانهایی در مورد بیماری همه گیر در آن حضور خواهیم داشت.”

دکتر ناصر علاذری ، نفر دوم از چپ ، و سایر اعضای تیم پزشکی از "آناتومی گری" جایزه سنتینل را برای اپیزودی از این مجموعه که مرگ و میر مادران را حل می کند ، بپذیرید.  همچنین دکتر کاویتا واخاریا ، دکتر زوآن کلاک و دکتر مایکل متزنر از سمت چپ در تصویر دیده می شوند.

به عنوان نمایشی که بخاطر رسیدگی و داستانهایش درباره بسیاری از موضوعات پزشکی و موضوعات مورد ستایش قرار گرفته است – از جمله مرگ و میر مادران ، تجاوز جنسی و قاچاق انسان – آنها با احساس مسئولیت با ویروس کرونا مقابله خواهند کرد.

الازاری گفت که آنها باید “یک خط نازک” را طی کنند. آنها می خواهند اطلاعات به روز را ارائه دهند اما مثلاً از یک نوع درمان اثبات نشده حمایت نکنند. به همین دلیل و دلایل دیگر ، الازاری ، یک کارگر اساسی ، در این زمان تلویزیون را به خودی خود ضروری می داند.

وی گفت: “من می بینم كه مجموعه چگونه دگرگون شده است و بازیگران و اعضای گروه برای تولید این قسمت ها چه چیزی را باید پشت سر بگذارند ، واقعاً قهرمانانه است.” “در پایان ، شما این سرگرمی را ایجاد می کنید تا به خانه این افراد برگردید که 17 سال است برنامه را تماشا می کنند زیرا شما می خواهید در کنار آنها باشید.”

“بازیگران و خدمه چنین تلاش فوق العاده ای انجام داده اند ، و من شجاعت آنها را برای این کار احترام می گذارم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>