ترجمه فارسی به انگلیسی هزینه

جام های جهانی و نمایشگاه های جهانی: ترجمه برای رویدادهای کلاس جهانی
فرهنگ سازی قیمت هر صفحه ترجمه
فیس بوکتوییترLinkedInپیوند را کپی کنید
برای دهه ها ، جام های جهانی و نمایشگاه های جهانی یکی از پر انتظارترین رویدادهای بزرگ جهانی بوده اند که شرکت کنندگان از سراسر جهان برای جشن گرفتن آنچه که هر رویداد به آن اشاره می کند ، گردهم می آیند.

در جاهایی که نمایشگاه های جهانی نمایشی از دستاوردهای ملت ها در زمینه های علمی فوتی نیوز ، فناوری ، فرهنگی و موارد دیگر است. جام های جهانی تورنمنت هایی است که ملت ها برای ظهور قهرمانان دنیای ورزش در مقابل هواداران وفادار خود با یکدیگر رقابت می کنند. هم از نظر جسمی حضور دارند و هم یک میلیارد نفر دیگر آنها را از راحتی در جایی که هستند تماشا می کنند – به طور تصویری!

میزبانی یکی از این رویدادها نه تنها باعث افزایش اعتبار شهر / کشور میزبان می شود. بلکه به عنوان یک کاتالیزور برای تقویت اقتصاد از طریق ایجاد شغل و افزایش سرمایه گذاری ها کار می کند.

بینش در نمایشگاه های جهانی
با ارثی بیش از دو و نیم قرن ، اولین نمایشگاه جهانی شناخته شده در سال 1851 در کاخ کریستال در هاید پارک ، لندن ، انگلستان برگزار شد. نمایشگاه های جهان توسط Bureau International des Exhibition (BIE) اداره و تنظیم می شوند. یک سازمان مستقر در پاریس در سال 1928 تاسیس شده است. در حال حاضر ، فاصله بین دو نمایشگاه جهانی پنج سال است نرخ ترجمه تخصصی و هر نمایشگاه تحت یک موضوع خاص سازمان یافته است. جام های جهانی gpi_world cups

نمایشگاه های جهانی نه تنها نمایندگی از کشورهای مختلف را نشان می دهد که دستاوردها و نوآوری های خود را به نمایش می گذارد ، بلکه میلیون ها بازدید کننده از سراسر جهان که در این نمایشگاه ها شرکت می کنند تا شاهد شگفتی های بشر باشند و نگاهی اجمالی به آینده داشته باشند.

نمایشگاه جهانی مورد انتظار بعدی با حضور 192 غرفه کشور در دبی برگزار می شود. این موضوع تحت عنوان “اتصال ذهن ها ، ایجاد آینده” و سه زیرمجموعه آن – فرصت ، تحرک و پایداری تنظیم شده است. با این حال ، این ممکن است به سال 2021 به دلیل وضعیت COVID-19 در سراسر جهان به تعویق بیفتد.

بینش در مورد جام های جهانی
این مسابقات جهانی ورزشی که طی دهه های متمادی به عنوان یکی از بزرگترین رویدادها تکامل یافته است ، در مسابقات مختلف ورزشی برگزار می شود ، تیم های بین المللی یا افراد نماینده کشورهای ترجمه گوگل خود را برای کسب عنوان قهرمان جهان می بینند.

جام های جهانی و نمایشگاه های جهانی gpi_world cups

در میان بسیاری از جام های جهانی قابل توجه برای ورزش های محبوب مانند فوتبال ، کریکت ، راگبی ، تنیس ، سوارکاری به نام چند؛ جام جهانی فیفا محبوب ترین رویداد ورزشی در جهان است که میلیون ها نفر در هر تورنمنت بازی ها را به طور زنده در استادیوم ها و میلیاردها بیننده تلویزیون تماشا می کنند.

اما چه چیز مشترکی بین این دو قالب بزرگ رویداد وجود دارد؟ افرادی از سراسر جهان – از صدها کشور مختلف که نماینده گروه های مختلف فرهنگی هستند – از آنها دیدن یا تماشا می شوند.

نزدیک کردن جهان: برقراری ارتباط با مخاطبان متنوع
جام های جهانی و نمایشگاه های جهانی مخاطبان جهانی را به خود جلب می کنند و بنابراین اطلاعاتی که آنها از طریق نقاط مختلف لمس جستجو می کنند. ممکن است وب سایت ها ، رسانه های اجتماعی یا کانال های دیگر باشد ، همچنین باید متنوع شود. در عصر امروز ، که بیشتر تصمیمات مربوط به خرید یا مشارکت به صورت آنلاین گرفته می شود ، اولین نقطه تماس هر شرکت کننده یا طرفدار به احتمال زیاد وب سایت است. برای اطمینان از اینکه شما یک تجربه یکپارچه را به بازدیدکنندگان خود ارائه می دهید ، جزئیات اطلاعات به زبانی که با آنها راحت ترند تعامل و تعامل بهتری را ارائه می دهد.