ترجمه متن آنلاین

در اینجا هفت ابزار ترجمه وب سایت آورده شده است که سایت ترجمه تخصصی می توانید برای رفع مانع زبان استفاده کنید.

1. Gtranslate: افزونه چند زبانه وردپرس

از GTranslate ابزار ترجمه آسان برای استفاده است اگر شما به دنبال ترجمه وب سایت وردپرس شما را به زبان های مختلف.

شما به سادگی انتخاب می کنید که وب سایت در حال حاضر به کدام زبان باشد و زبانهای دیگری را که دوست دارید به آن ترجمه شود انتخاب می کنید. همچنین گزینه ای برای نصب سوئیچر زبان در صفحه وردپرس وجود دارد تا بازدید کنندگان بتوانند انتخاب کنند که به چه زبانی وب سایت را مشاهده کنند.

این افزونه همچنین می تواند URL و فراداده صفحه را ترجمه کند که برای سئو بسیار مناسب است فوتی نیوز و یکی از ویژگی های ضروری در ابزار ترجمه است. اگر این لمس اضافی انسانی را می خواهید ، می توانید تقاضای ترجمه محتوای خود را توسط تیمی از متخصصان ترجمه کنید.

2. Poedit

Poedit از Gettext برای ترجمه برنامه ها و وب سایت ها استفاده می کند ، و آن را به یک راه حل عالی برای ترجمه های عمده در پرواز تبدیل می کند. این شامل ویژگی هایی مانند ترجمه ماشینی و پیش ترجمه است. اگر برنامه ای دارید که باید به چندین زبان در دسترس باشد ، این بسیار عالی است.

برای اطمینان از موارد رایج در ابزار ترجمه ، مانند اطمینان از بررسی اشکال جمع و نحو ، بررسی های ایمنی جامعی انجام شده است. ترجمه های در زمان واقعی ارائه می شوند ، که باعث صرفه جویی در وقت زیادی می شود ترجمه آنلاین متن – به خصوص برای پروژه های بزرگ.

شما می توانید ابزار ترجمه Poedit را داشته باشید که یا تمام پرونده ها را ترجمه کند یا آنها را رشته به رشته انجام دهید. وقتی رشته ترجمه ایجاد می کنید ، به صورت محلی در سیستم شما ذخیره می شود تا در آینده به عنوان پیشنهادی در مورد کار روی پروژه مشابه ، بتوان آن را به سرعت فراخوانی کرد.

3. لینگوئی

Linguee ابزار ترجمه وب را در وب سایت یا به عنوان برنامه قابل بارگیری در دستگاه هوشمند ارائه می دهد. این گزینه های زبان زیادی را ارائه می دهد و توانایی ترجمه کلمات منفرد ، متن های کوچک و کل اسناد متنی را دارد.

این برنامه از DeepL ، یک فناوری AI AI برای آموزش هوش مصنوعی برای ترجمه و درک متن استفاده می کند.

برای ترجمه کلمات منفرد ، به جای اینکه کلمه ترجمه شده را به راحتی ارائه دهید گوگل ترجمه ، Linguee همچنین استفاده واقعی از کلمات گفته شده را از طریق توانایی استفاده از جستجوی اینترنتی ارائه می دهد.

این عالی است زیرا تا حدودی به چگونگی ساختار زبان دیگر می پردازد و به این ترتیب امکان درک بهتر و ترجمه سریعتر در آینده فراهم می شود.

همچنین برای جستجوی عبارات ، که همراه با جستجوی کمکی برای کمک به پرش از آنچه جستجو می کنید ، صرفه جویی در وقت نیز مفید است.

4. پورتال زبان مایکروسافت

مایکروسافت احتمالاً یکی از بهترین گزینه ها در مورد ابزار ترجمه وب سایت است. چندین محصول در پورتال زبان مایکروسافت برای کمک به ترجمه موجود است.

مجموعه اصطلاحات مایکروسافت در اصل یک مجموعه استاندارد از اصطلاحات و توصیفاتی است که در محصولات مایکروسافت استفاده می شود. می توانید از آن برای توسعه ترجمه های محلی بسیاری از برنامه ها استفاده کنید ، و می تواند برای ادغام فناوری Microsoft در مجموعه های دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

ترجمه های رابط کاربری برای محصولات مایکروسافت وجود دارد که اگر در درجه اول از محصولات مایکروسافت استفاده کنید و به مشتریانی که ممکن است به زبان های دیگر صحبت کنند ، کمک خواهد کرد

راهنمای سبک محلی سازی فوق العاده مفید است. آنها با در نظر گرفتن سبک زبان و کاربرد آنها ، مجموعه ای از قوانین زبان های خاص هستند. بسیاری از زبان ها از نظر ساختار متفاوت هستند ، بنابراین داشتن محصولی که این مورد را در نظر بگیرد می تواند بسیار ارزشمند باشد.