تعطیلات مجازی: عکس های شگفت انگیز از یک سال عجیب برای سفر

(CNN) – یک سال گذشته است. با شروع سال 2020 ، مسافران از هر زمان دیگری در طول تاریخ آزادی حرکت داشتند. ترافیک هوایی برای دهه ها در حال افزایش بود.

اما پس از آن در ماه مارس ، همه گیری ویروس کرونا زندگی را همانطور که می شناسیم تغییر داد.

عکاسان مسافرتی در این عجیب ترین سالها دنیا را شکار کرده اند و تصاویر خود را با کسانی که قادر به سرمایه گذاری فراتر از خانه خود نیستند ، به اشتراک می گذارند.

در بهترین حالت ، عکاسی در سفر باعث الهام ، فریب و اطلاع رسانی می شود. ما را در ماجراهای صندلی قرار می دهد. این می تواند ما را تحریک کند تا واقعاً سفری ر dreamیایی را که مدت ها دنبال آن بوده ایم ، برنامه ریزی کنیم. یا تصاویر می توانند سفر جدیدی را که تصورات ما را به تصویر می کشد آشکار کنند.

این عکسها نه تنها زیبایی طبیعی و ساخته شده توسط بشر دنیای ما را نشان می دهد ، بلکه می تواند نگاهی اجمالی به افراد و فرهنگ های دیگر و زیبایی های موجود در نژاد بشر داشته باشد.

سالانه هزاران تصویر شگفت انگیز از صفحه رایانه ما عبور می کنند و در این فضا موارد دلخواه خود را از سال 2020 به اشتراک می گذاریم.

بنابراین هنگامی که مشتاق دیدن قسمت زیبای دیگری از جهان هستید – پارک مرکزی نیویورک ، کلیسای جامع یورک مینستر انگلیس ، اهرام در جیزه – برای الهام گرفتن به اینجا برگردید.