تیلور سویفت در مورد دوست پسر و خانواده مخفی خود می دانست و اینکه چگونه روزهای اولیه را در قرنطینه گذرانده است

سوئیفت به EW گفت: “تنها افرادی که می دانستند افرادی بودند که با آنها دوست داشتم ، دوست پسرم ، خانواده ام و یک تیم مدیریتی کوچک.”

وی گفت که انتظار ساخت آلبوم جدیدی را نداشت اما این آلبوم به طور طبیعی از تمام زمانی که او در ابتدای قرنطینه به تماشای فیلم می گذرد پدید آمد.

وی گفت: “ما هر شب فیلم متفاوتی تماشا می کردیم. شرمنده ام که بگویم قبلا” هزارتوی پان “را ندیده بودم.” “یک شب آن را تماشا می کردم ، سپس” LA Confidential “را تماشا می کردم ، سپس” Rear Window “را تماشا می کردیم ، سپس” Jane Eyre “را تماشا می کردیم.”

“احساس می کنم با مصرف هنر دیگران و قصه گویی به نوعی این پورتال را در تصوراتم باز کردم و به من احساس داد ،” خوب ، چرا قبلاً هرگز این کار را نکرده ام؟ چرا من هرگز شخصیت ها و خطوط داستان متقاطع را خلق نکرده ام؟ و چرا پناهگاه ” من هرگز خودم را آزاد کردم که این کار را از نظر روایی انجام دهم؟ “

وی افزود: “این واقعاً آزادانه بود كه بتوانم فقط از دنیای ایجاد شده توسط فیلمهایی كه تماشا می كنید یا كتابهایی كه خوانده اید یا جاهایی كه آرزو داشته اید یا افرادی كه در مورد آنها تعجب كرده اید الهام بگیرید ، نه فقط بودن با الهام از تجربه خود. “

سوئیفت و الوین ، بازیگر بریتانیایی ، در حفظ خصوصیات رابطه چهار ساله خود واقعاً خوب عمل کرده اند.

اما او گفت که برای او عجیب است که موسیقی جدید خود را به اشتراک نگذارد “زیرا من هرگز آلبومی درست نکرده ام و آن را برای دوست دخترانم پخش نکرده ام و به دوستانم نگفته ام.”

سوئیفت گفت: “من معمولاً آن را برای همه کسانی که دوست هستم بازی می کنم.” “بنابراین من دوستان زیادی داشتم که به من پیام می دادند مانند:” چرا در FaceTimes روزمره ما نگفتی که رکورد می زدی؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>