جاذبه جدید پارک تفریحی ژاپنی به میهمانان اجازه می دهد تا zipline را به دهان گودزیلا بکشند

(CNN) – در آنچه به عنوان استعاره ای مناسب برای سال 2020 تلقی می شود ، یک پارک تفریحی جدید در ژاپن به مهمانان اجازه می دهد تا به زیپ لاین یک دهانه مجسمه عظیم گودزیلا بروند.

بخشی از جاذبه جدید به نام عملیات رهگیری گودزیلا Awaji ، در ماه اکتبر رسماً در Nijigen no Mori ، یک پارک تفریحی واقع در جزیره آواجی ، جنوب غربی کوبه و اوزاکا افتتاح شد.

ستاره جاذبه جدید گودزیلا “در اندازه واقعی” است ، که اندازه آن 20 متر (65 فوت) بلند ، 25 متر (82 فوت) عرض و 55 متر (180 فوت) طول است و در قلب پارک قرار دارد.

زیپ لاین به شکم وحش وارد شوید

ماکت گودزیلا

ماکت گودزیلا “در اندازه واقعی” جدید Nijigen no Mori 162 متر طول دارد.

بودیکا ویراسینگ / گتی ایماژ

به عنوان بخشی از این جاذبه ، از بازدیدکنندگان دعوت می شود تا به عضویت “م islandسسه ملی جزیره آواجی در فاجعه گودزیلا” درآیند و با انجام یک سری “ماموریت ها” وحش مهیب را اهلی کنند.

آنها ابتدا یک فیلم هفت دقیقه ای را تماشا می کنند که داستان پشت سایت و عملیات را نشان می دهد.

این ماموریت ها شامل ziplining در دهان هیولای خروشان (اما غیرفعال) و تکمیل یک بازی تیراندازی است که در آن بازیکنان باید با هدف قرار دادن سلول های آن ، از رشد بیشتر Godzilla جلوگیری کنند.

اگر پرواز به شکم جانور به اندازه کافی هیجان انگیز نباشد ، مجموعه دیگری از زیپ لاین ها وجود دارد که از کنار مجسمه گودزیلا عبور می کنند. دوره های زیپ لاین حدود 15 متر (49 فوت) ارتفاع و 162 متر (531 فوت) طول دارند.

به عنوان بخشی از جاذبه جدید گودزیلا ، بازدید کنندگان می توانند از طریق zipline به دهان این جانور بنشینند.

به عنوان بخشی از جاذبه جدید گودزیلا ، بازدید کنندگان می توانند از طریق zipline به دهان این جانور بنشینند.

بودیکا ویراسینگ / گتی ایماژ

کیف ویژه ای در نظر گرفته شده است تا بازدیدکنندگان بتوانند بدون نگرانی در مورد افتادن تلفن خود ، در طول سواری عکس و فیلم بگیرند.

آنها همچنین می توانند به دو فعالیت واقعیت افزوده که بازیکنان را به حل رمز و رازها و جمع آوری شواهد در اطراف پارک دعوت می کنند ، ملحق شوند. به کسانی که مأموریت خود را پاک کرده و رمز و راز را حل کرده اند کارت شناسایی مituteسسه Godzilla کاغذی به آنها داده می شود.

این پارک موضوعی جدید همچنین شامل اولین موزه دائمی گودزیلا در جهان است.

با همکاری Toho Visual Art Co.، Ltd – تیم پشت جلوه های ویژه فیلم های گودزیلا – در این موزه حدود 100 نمایشگاه با برخی از لوازم و مواد اصلی در مقیاس بزرگ ، از جمله یکی از اولین فیلم های گودزیلا منتشر شده است. در سال 1954

تعداد بازدید کنندگان بیشتر از سال گذشته است

چراغ های روشن هیولا را شب روشن می کنند.

چراغ های روشن هیولا را شب روشن می کنند.

بودیکا ویراسینگ / گتی ایماژ

یک نماینده از این پارک به CNN Travel می گوید که جاذبه جدید از زمان افتتاحیه در ماه اکتبر بسیار محبوب بوده است و از آنجا که همه گیر شده اند ، مدارس و خانواده های محلی ترجیح می دهند از یک مکان بیرونی مانند Nijigen No Mori بازدید کنند ، این پارک موضوعی بازدیدکنندگان بیشتری را به خود جلب کرده است. در میان بیماری همه گیر ، ژاپن سفرهای داخلی را تشویق کرده است.

این پارک روش های استاندارد پارک موضوعی مربوط به Covid را در ژاپن پیاده سازی کرده است ، و مهمانان را ترغیب به انجام مسافت های اجتماعی و استفاده از ضد عفونی کننده دست می کند. دمای بدن قبل از ورود به بازدیدکنندگان بررسی می شود و کارمندان از محافظ صورت شفاف استفاده می کنند.

علاوه بر عملیات رهگیری Godzilla Awaji ، پارک تفریحی Nijigen no Mori با جاذبه های الهام گرفته از فرهنگ انیمیشن و پاپ ژاپنی پر شده است.

نیجیجن نو موری، 2425-2 Kusumoto ، Awaji-shi ، Hyogo ، ژاپن ، +81 0799 64 7061