سفرهای هوایی ایالات متحده در تعطیلات روز شکرگذاری به بالاترین دوره عصر همه گیر می رسد

(CNN) – براساس اداره امنیت حمل و نقل ، روز یکشنبه تعداد بیشتری از افراد از طریق بازرسی های امنیتی فرودگاه ایالات متحده از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ویروس کرونا عبور کردند.

TSA اعلام کرد که روز یکشنبه 1.17 میلیون نفر را هنگامی که بسیاری از آمریکایی ها از سفرهای شکرگذاری به خانه می رفتند ، غربال کرد. این 41 درصد از 2.9 میلیون نفری بود که توسط TSA در همان روز در سال 2019 به نمایش درآمد. شکرگذاری 2019 رکورد TSA را ثبت کرد.

این بدان معناست که بیش از 9.4 میلیون نفر در پنجره سفر شکرگذاری که از جمعه قبل از تعطیلات آغاز شده است ، غربال شده اند.

از زمان مسافرت هوایی ناخوشایند در اواسط ماه مارس ، ایستگاه های بازرسی بیش از یک میلیون مسافر را فقط در مدت پنج روز غربال کرده اند. چهار مورد در دوره تعطیلات شکرگذاری رخ داده است.

مراكز كنترل و پيشگيري از بيماري ، از بيماري هايي كه خانواده ها با هم مخلوط نخواهند شد ، ويروس را منتشر نمي كنند.

مقامات بهداشت عمومی در آخر هفته توصیه کردند کسانی که برای شکرگذاری سفر می کنند باید خود را قرنطینه کنند و آزمایش ویروس کرونا را به دلیل افزایش موارد در سراسر کشور انجام دهند.

دکتر دبورا بیرکز ، هماهنگ کننده ویروس کرونا ویروس کرونا ، روز یکشنبه گفت که وی “به شدت نگران است” سفر شکرگذاری باعث ایجاد یک ویروس دیگر می شود.

وی در مصاحبه روز یکشنبه در CBS گفت: “ما می دانیم که ممکن است مردم اشتباه کرده باشند … در طول زمان شکرگذاری.” “اگر خانواده شما به مسافرت رفتند ، باید تصور کنید که در معرض ابتلا قرار گرفته اید و آلوده شده اید و واقعاً باید در هفته آینده آزمایش کنید.”

شرکت های هواپیمایی استدلال کرده اند که به دلیل فیلتراسیون هوا و تهویه هوا در سطح بیمارستان که به طور منظم جایگزین هوای کابین می شود ، مسافرت با هواپیما بسیار ایمن است – از اینکه در بسیاری از فضاهای عمومی دیگر ایمن باشد.

اما در مورد سایر قسمت های تجربه سفر هوایی – از جمله خطوط شلوغ فرودگاه و اتوبوس های شاتل – مطالعه کمتری انجام شده است.

و پس از آن مسافران به مقصد می رسند خطر گسترش وجود دارد.

مشاهده مقاله جدید
CBS متعهد می شود که برنامه های نمایشی واقعیت بیشتری داشته باشد