عشق به دیزنی و پناه دادن در محل باعث ایجاد یک ماشین غلتکی در حیاط پشتی کالیفرنیا شد

از آنجا که پارک موضوعی مورد علاقه آنها به دلیل Covid-19 تعطیل شد ، شان لاروشل ، دانشجوی تحصیلات تکمیلی که مقطع کارشناسی ارشد خود را در رشته معماری در دانشگاه کلمسون دنبال می کند ، تصمیم گرفت کمی دیزنی لند را به حیاط خانه خود بیاورد.

لاروشل ، همسرش و سه فرزندشان با پدر و مادر و خواهر و برادرش در خانه خود در دره ناپا در کالیفرنیا قرنطینه کردند که تصمیم گرفت برای ساختن زیر لیوانی یک هوی و هوس بسازد.

“من نزد پدرم رفتم و مثل من بود ، فکر می کنم ما در حیاط پشتی یک غلتک درست می کنیم. و او مانند” آره ، خوب است. جای نگرانی نیست. “لاروشل به سی ان ان گفت:” من فکر نمی کنم که او فهمیده باشد که این اندازه بزرگ است ، اما او فوق العاده حمایت می کند. “

طول زیر لیوانی تقریباً 400 فوت بود. هر بار فقط یک راکب می رود ، اما سوار شدن از ابتدا تا انتها 50 ثانیه طول می کشد.

ساخت این زیر لیوانی با الهام از سواری Matterhorn در دیزنی لند ، ساخت آن چهار ماه به طول انجامید.
LaRochelle از استعدادهای 30 دوست خود استفاده کرد تا نه تنها خود غلتک را ایجاد کند ، بلکه آن را زنده کند. این فیلم براساس ماترهورن ، یک غلتک کوچک در دیزنی لند در آناهیم ساخته شده است.
Matterhorn یک سورتمه کوهستانی آلپ را که در حال کوه پائینی است در حالی که سعی در جلوگیری از یتی برای گرفتن سورتمه دارد شبیه سازی می کند. این سواری به دلیل قله 14،692 فوت در کوه های آلپ در نزدیکی مرز ایتالیا و سوئیس نامگذاری شده است.

وی گفت: “می دانیم ، سازه های صخره ای و آبشارها و یتی انیماترونیک. و شما چند حلقه در اطراف کوه انجام می دهید و سعی می کنید از چنگال آن فرار کنید.”

لاروشل از سوارکاری نمادین و سفرهایی که با خانواده به پارک می پردازد خاطرات خوبی دارد ، بنابراین توجه به جزئیات برای او کلیدی بود.

“من می خواستم این کار را به خوبی انجام دهم. من می خواستم بسیار دقیق باشم. مثل این بود که تصور کنم من یک خیال پردازی هستم و سعی می کردم از همان کیفیت و مراقبت برای محصول استفاده کنم. و بنابراین برای من ، این مهمترین چیز “، او گفت.

او ساخت آن را در ماه مارس آغاز کرد و در ژوئیه به پایان رساند. لاروشل گفت که این اساساً یک شغل تمام وقت برای او و برادرش مایکل در کنار مشاغل تمام وقت است که قبلاً داشتند.

“اساساً ، هر روز بعد از کار بود ، ما تا تاریک می شدیم کار می کردیم. و سپس صبح زود بیدار می شدیم ، تا زمانی که مجبور بودیم به محل کار خود برویم کار می کردیم. و سپس آخر هفته ها ، تقریباً 24/7 بود. “

هر بار فقط یک نفر سوار می شود و شروع آن 50 ثانیه طول می کشد.

“ما می دانیم مهندس مکانیک نیستیم. ما صنعتگر نیستیم ، ما فقط مردم هستیم. و می دانید ، من فکر می کنم این نشان می دهد که هر کسی می تواند این کارها را انجام دهد.”

لاروشل گفت که او و برادرش علاوه بر اینکه دوستان و خانواده خود را در اختیار داشتند ، از منابع زیادی که در اینترنت پیدا کردند استفاده کردند. در پایان ، همه کارها نتیجه داد.

وی تخمینی از هزینه ساخت آن نداشت. لاروشل گفت: “شوخی این بود ، این ترفند بررسی محرک ترامپ بود. ما در نهایت کمی بیشتر از این هزینه کردیم.”

کار سخت زیادی برای گسترش کمی شادی است

“واقعا ، این فقط بازخورد مثبت بوده است. و من فکر می کنم ، شما می دانید ، ما در حال حاضر در چنین اوضاع آشفته ای زندگی می کنیم و کسی را داریم ، یا فقط حتی می بینیم که یک گروه مشترک از مردم چیزی خلاقانه را جمع می کنند ، که سعی دارد برخی شادی برای مردم ، من فکر می کنم که این فقط کمک می کند ، به خصوص به دلیل همه آنچه اتفاق می افتد ، “.

اگرچه این سواری برای مدتی بیشتر زنده خواهد ماند ، لاروشل گفت که این فقط به معنای موقتی بودن است و آنها سرانجام آن را زمین خواهند زد ، اما در حال حاضر ، هدف این است که فقط کمی شادی را گسترش دهد.

وی گفت: “من امیدوارم که آینده این سواری این باشد که مردم به آن به عنوان چیزی که باعث الهام گرفتن از دیگران شده است نگاه کنند ، شما می دانید ، و شاید ما سواری دیگری انجام دهیم ، چه کسی می داند.