قیمت موتور زانتیا – سایت قیمت ها

از میان انبوه خودروهای موجود در بازار، گاه خودروهایی هستند که نسبت به سایر مدل ها، بیشتر مورد توجه مردم قرار می گیرند و طرف داران بی شماری پیدا می کنند. زانتیا نه تنها در بین مردم محبوب بود، بلکه مورد علاقه مدیران سایپا هم قرار داشت و سایپایی ها از آن با لقب «عروس فرانسوی» یاد می کردند. فرمان زانتیا نیز عملکرد نرم و بی نقصی دارد و نسبت به سایر خودروهای هم سن و سال مجهز به فرمان هیدرولیک، به مراتب نرم تر است. ما در سالهای گذشته خودروهای زیادی را به علت پاره شدن تسمه تایم تعمیر کردیم و این ناشی از بی کیفیت بودن تسمه تایم است در حالی که در مدلهای پیشین از سال ۸۵ تسمه تایم به راحتی حتی تا ۷۰ هزار تا هم کار میکرد. متاسفانه پارس کلاس 26 با حذف سیستم های اتولاک یا سیستم قفل شدن درب ها پس از حرکت و مسترلاک یا سیستم باز و بسته شدن قفل ها با یک دکمه از پارس کلاس 25 ایجاد شده است.

تحریم های اقتصادی، قوانین دست و پاگیر گمرکی و انحصارطلبی خودروسازان داخلی سه عامل اصلی اند که در محدود شدن بازار خودرو در ایران، نقش مهمی ایفا می کنند. زانتیا در بازار جهانی در دو نوع کلاس سدان لیفت بک و استیشن پنج دَر عرضه شده است. شتاب صفر تا صد حدود ۹.۵ ثانیه ای زانتیا براساس کاتالوگ های رسمی و حدود ۱۱ ثانیه ای این خودرو در شرایط واقعی، در مقایسه با قیمت و سایر خودروهای موجود در بازار (به خصوص در زمان عرضه) مناسب به نظر می رسد و در مجموع می توان قابلیت های دینامیکی زانتیا را مناسب و راضی موتور زانتیا کننده توصیف کرد. آگهی های فروش ماشین در سایت تخت گاز انواع خودرو های کارکرده صفر اقساطی یا دست … هنوز هم مدل های کارکرده زانتیا در بازار دست دوم ها انتخاب بسیاری از افراد پیر و جوان هستند که نمی خواهند گزینه های چینی یا ایرانی صفر کیلومتر را انتخاب کنند.

بازم میگم منظور از حرفه من اینه که شما خیال نکن که موتور زانتیا 1800 که رو زانتیا سوار میشد رو کاملا ورداشتن گذاشتن رو این. آیا از روشن ماندن چراغ چک موتور خودروی خود احساس خطر میکنید ؟ نسخه فیس لیفت آن، «پرشیا»، هم به تعداد قابل توجهی به خدمت درآمد، اما بیشتر یا خودروی سازمانی بودند و یا پلیس نامحسوس. محصولی که امروز در بازار ایران با نام پژو پارس میشناسیم، نمونه فیس لیفت و ایرانیزه پژو 405 است که تولید آن در سال 1378 توسط ایران خودرو آغاز گردید. در فیس لیفت زانتیا طراحی چراغ های جلو و پوزه خودرو متحول شد، اما در سایر بخش های بدنه و کابین تفاوت خاصی به وجود نیامد. تنش اولیه در آن ها به وجود می آید و سبب می شود به جداره سیلندر فشار بیاورند. این سبک طراحی سبب شده است که بدنه زانتیا کمترین مقاومت را در برابر فشار هوا داشته باشد. در نمای کناری اوورهنگ های کوتاه زانتیا (فاصله لبه سپر تا چرخ) در جلو و عقب سبب شده است فاصله محوری خودرو افزایش یابد. اما داستان محبوبیت زانتیا در ایران با همه جا تفاوت دارد.

برند آکیتا با صداقت هر چه تمام و با احترام به حقوق مشتریان سعی در ارائه محصولی با کیفیت بالا را دارد. قطعاً پس از شتاب و توانایی های دینامیکی بالا سیستم تعلیق پیشرفته زانتیاست که از سوی همه تحسین می شود. ویژگی های منحصر به فردی همچون سیستم تنظیم ارتفاع، قابلیت حرکت بر روی سه چرخ و سیستم تعلیق هیدروپنوماتیک از زانتیا خودرویی خاص ساختند. کاپوت زانتیا طویل است و با شیب ملایمی به سمت پایین می آید. در اولین حرکت، موفقیت زانتیا، سایپا را به سمت عرضه وارداتی سیتروئن C5 سوق داد. شاید تنها جانشین غیررسمی زانتیا که اندکی طعم موفقیت چشید را بتوان رنو مگان مونتاژی پارس خودرو دانست. زانتیا تا سپتامبر ۲۰۱۰ (شهریور ۱۳۸۹) مهمان سایپا بود و بعد از این تاریخ تولید آن در ایران نیز به پایان رسید. پروژه ای که با شکست سنگین C5 در بازار به پایان رسید. زانتیا علاوه بر ایران و فرانسه در چین هم به تولید می رسید و در بازار این کشور با نام «سیتروئن ایکس ام» شناخته می شد. بازار خودروی کشور ما از جمله بازارهایی است که به تنوع پایین و انحصاری بودن شهرت دارد. نیسان ماکسیما اتوماتیک، خودرویی ساخت کشور ژاپن است که در سال ۱۳۸۲ طراحی شد و در آن از یک موتور ۶ سیلندر با ۲۴ سوپاپ استفاده شده است.