نرم افزار مشابه یاب مقاله

بهترین راه برای مقابله با دزدی ادبی ، استفاده از مقالات پارافریز است. هنگام نرم افزار مشابه یاب مقاله نوشتن متن به زبان خود ، کلمات را با کلمات مترادف آنها جایگزین کنید تا معنی جمله خراب نشود و قسمت های جمله تغییر کند تا متن شما شباهت زیادی به متن مرجع نداشته باشد و شما نمونه سرقت ادبی و دزدی ادبی.

روش اول

تا آنجا که می توانید کلمات یک جمله را با مترادف و مترادف جایگزین کنید. در این حالت تکرار جمله مشابهت یابی مقاله انگلیسی از بین می رود و جمله کمی شفاف و جدیدتر می شود. درست است که در انگلیسی و فارسی یک کلمه مترادف شباهت های زیادی دارد. اما این مترادف ها همیشه معنی یکسانی ندارند. و با استفاده از کلمه ای با همان معنی کلمه اصلی سرقت ادبی مقاله، معنی جمله تغییر می کند. اگرچه معنای کلمه یکسان است بررسی کپی بودن مقاله، اما در موقعیت ها و جملات مختلف معنای متفاوتی می دهد.

روش دوم

سعی کنید ترتیب جملات را تغییر دهید و دقیقاً از همان کلمات در جمله استفاده کنید ، اما چک کردن سرقت ادبی در یک خط و ساختار جدید این باعث می شود که جمله شباهت نسبی خود را با جملات قبلی از دست داده و تا حد امکان ناب و جدید شود. کلمات ، ممکن است لازم باشد ساختار بعضی از کلمات را تغییر دهید ، یا ممکن است لازم باشد کلمات دیگری را اضافه کنید تا جمله ایران پیپر سرقت ادبی را از نظر دستوری درست کنید.

روش سوم

دستور زبان جمله را تغییر دهید. تغییر دستور زبان یک جمله دشوار به نظر می رسد ، اما در واقع تغییر دستور زبان از تغییر کلمات آسان تر است. همچنین ، اگر جمله را تغییر دهید و با تغییر دستور زبان اشتباه کنید ، جمله شما هنوز قابل درک است. اما اگر کلمه را تغییر دهید و در تغییر جمله اشتباه کنید ، خواننده متن شما متوجه منظور شما نمی شود.

تعمیم و تعمیم
اصطلاح سرقت ادبی در بسیاری از موارد اعمال می شود. یکی از مواردی که سایت مشابهت یابی مقاله می توان دزدی ادبی را مشاهده کرد ، سرقت آیات ، افکار و تحقیقات است. این اصطلاح اولین بار در قرن اول میلادی به کار رفته است. از یک شاعر رومی به نام مارسیال برای سرقت ابیات خود از یک شاعر دیگر. در سال 1601 وی توسط بن جانسون به عنوان متهم به سرقت ادبی توصیف شد و اصطلاح دزدی ادبی در حدود سال 1620 مطرح شد. از آنجا که تعداد مقالات علمی منتشر شده در هر زمینه گاهی به چند صد هزار مقاله می رسد ، در متن این مقالات بسیار زیاد است.

تلاش برای استفاده از مطالب در مقاله بدون اجازه و دانش نویسنده ، دزدی ادبی محسوب می شود و از نظر فرهنگی و علمی اشتباه است. این عمل دارای اهمیت اخلاقی و قانونی است. مقالاتی که دارای دزدی ادبی هستند رد می شود و نویسنده مقاله اعتبار قبلی ندارد ، بنابراین برای جلوگیری از این امر ، سعی کنید قبل از اقدام برای انتشار مقاله ، تشابهات ادبی را شناسایی و حذف کنید ، اگرچه این شباهت های ادبی وجود دارد کاملا ناخواسته و نویسنده به هیچ وجه توجه نمی کند ، اما پس از ارسال مقاله نمی توانید آن را اثبات کنید.

iThenticate با دسترسی به بیش از 43،000،000 صفحه وب و 122،000،000 قطعه محتوای اطلاعاتی ، از جمله بیش از 38،000،000 مقاله منتشر شده از بیش از 300 نشریه علمی که عضو Cross Check هستند ، مشهورترین و مفیدترین سایت جهان برای تشخیص سرقت ادبی مقالات و نرم افزارهای مشابه است. آثار پژوهشگران قبل از ارسال آنها برای بررسی و چاپ در مجلات پلاجریسم چکر مشهور معتبر بین المللی. Cross Check یا Crossref نیز در این سایت ذکر شده است.

سایت های برتر تشخیص سرقت ادبی:

1. شناسایی هویت
یک سایت معتبر بررسی سرقت ادبی مناسب برای همانندجویی رایگان استفاده دانشجویان فوتی نیوز، محققان ، شرکت ها و سازمان های دولتی و غیردولتی. بسیاری از مجلات نیز این سایت ها را برای بررسی دزدی ادبی معرفی کرده اند.

نتایج

قابلیت اطمینان گزارش های دزدی ادبی

80٪ از مجلات با تأثیر بالا به این سایت سرقت ادبی مراجعه می کنند

برای سرعت بخشیدن به گزارش دهی از سرورهای ابری استفاده کنید

یکی از سایت های شناخته شده استفاده رایگان از ithenticate و مورد احترام

منفی ها

عدم امکان استفاده رایگان از سرویس بررسی تشابه

2. دوبار چک کنید
یکی از بهترین سایت ها برای بررسی تشابه مقاله دانلود نرم افزار ithenticate با یک صفحه کاربری ساده و قابل فهم

نتایج

فرصت استفاده رایگان از سرویس دزدی ادبی چک

امکان کپی متن دلخواه یا بارگذاری متن به صورت پرونده

در صورت ثبت نام ، می توانید حداکثر 50 بار در روز از خدمات رایگان استفاده کنید

منفی ها

محدودیت اسکن 500 کلمه برای کاربران رایگان

در صورت عدم ثبت نام ، این سرویس بررسی سرقت ادبی فقط یکبار در روز قابل استفاده است

سرعت پایین اسکن برای کاربران رایگان

3. کپی لیکس
سیستم بررسی شباهت مبتنی بر ابر به شما امکان مقایسه متن با محتوای آنلاین را می دهد.

نتایج

امکان استفاده رایگان پس از ثبت نام

امکان کپی متن دلخواه یا بارگذاری متن به صورت پرونده