کری آن اینابا ‘با رقص با ستارگان’ می گوید او به دلیل قضاوت خود مورد آزار و اذیت قرار گرفته است

اینابا در “The Talk” فاش کرد که بینندگان او را به قضاوت بیش از حد سختگیرانه کیتلین بریستو و رقصنده طرفدار آرتم چیگوینتسف متهم می کنند.

اینابا گفت: “من هنوز مورد آزار و اذیت قرار می گیرم. درست در این زمان افرادی هستند كه به دلیل نحوه قضاوت من در مورد مردم ، مرا اذیت می كنند.” “من باور نمی کنم که هنوز در بزرگسالی این اتفاق می افتد.”

تایرا بانکس با خطا مخاطب «رقص با ستاره ها» را عصبانی می کند

وی اضافه می کند ، اما او قصد ندارد سبک خود را تغییر دهد.

وی گفت: “من می خواهم به افرادی كه قلدری می كنم ، بگویم” این باعث نمی شود كه نحوه قضاوت من تغییر كند. من در شرف تغییر نیستم زیرا شما سعی می كنید مرا قلدری كنید. این فقط باعث می شود كه در عقایدم قویتر باشم و آنچه را که من به آن اعتقاد دارم “.

اینابا همچنین درباره سبک داوری خود توضیح داد و گفت این سبک از تجربه رقصیدن خودش ناشی می شود.

او گفت: “فقط برای اینکه همه شما بدانید ، برای همه شما که سعی می کنید مرا در این مورد قلدری کنید ، من قضاوت می کنم که از نظر خودم قضاوت می کنم.” “این وظیفه من است که این کار را انجام دهم و من همیشه آن را براساس وجدان خودم انجام خواهم داد ، نه به این دلیل که شما سعی می کنید به من بگویید چه کاری انجام دهم.”

روز دوشنبه ، اینابا از عملکرد بریستوو و چیگوینتسف امتیاز کسر کرد زیرا بریستوو بالابر را که به گفته اینابا برای روتین لازم بود ، برداشت نکرد.

“Dancing With the Stars” دوشنبه ها ساعت 20 از شبکه ABC پخش می شود.