کمیک DC در حال معرفی اولین شخصیت Flash غیر دودویی است

کمیک DC در حال معرفی تکرار جدیدی از ابرقهرمان سریع است: جس چمبرز ، در غیر این صورت “Kid Quick” شناخته می شود ، یک شخصیت غیر دودویی و دارای جنسیت است که از ضمایر آنها استفاده می کند.

Kid Quick جدیدترین مورد اضافه شده به یک گروه کوچک اما در حال رشد از ابرقهرمانان غیر دودویی در جهان کمیک DC است. این شخصیت به شخصیت غیر دودویی لی سرانو ، که برای اولین بار در قسمتی از کمیک های Super Girl ظاهر شد ، و شخصیت اصلی Doctor Endless ، که جنب و جوش جنسیت دارد ، خواهد پیوست. هر دو شخصیت در سال 2017 اولین حضور داشتند.
اگرچه شخصیت های LGBTQ در کتاب های طنز هنوز هم نادر هستند ، اما در چند دهه گذشته میزان نمایندگی افزایش چشمگیری داشته است.
شخصیت جدید Flash در سال 2021 آغاز به کار خواهد کرد.
Kid Quick به عنوان بخشی از رویداد DC “Future Slate” که در ژانویه و فوریه 2021 برگزار می شود ، معرفی شده است. در این مدت ، شخصیت های جدید داستان های کمیک و خطوط داستان معرفی می شوند تا با ارائه پیچش های جدید در برخی موارد ، نمایش شخصیت های خود را گسترش دهند. از شخصیت های نمادین آن است.
ماری جاوینز ، سردبیر اجرایی کمیک های دی سی ، در خبری که به دست کمیک بوک رسیده است ، گفت: “دنیای DC همیشه زمینه مناسبی برای دریافت شخصیت های جدید و با طراوت بوده است و DC Future State قطعاً در این میراث سهیم است.” “هنگامی که این رویداد در ژانویه آغاز می شود ، برخی از خوانندگان باهوش نه تنها برخی از آردهای سوخاری را که قبلاً در عناوین فعلی ما پرتاب شده اند ، انتخاب می کنند ، بلکه آنها همچنین نکات و سرنخ های جدیدی را در مورد آنچه در سال 2021 اتفاق می افتد پیدا می کنند.”
ایوان کوهن که این شخصیت را با الئونارا کارلینی خلق کرده است ، به Screen Rant گفت که Kid Quick در 80 صفحه ای “بسیار شاد مولتیورس DC” 80 صفحه ای ظاهر خواهد شد که از 8 دسامبر در دسترس خواهد بود.

Kid Quick سپس به عنوان Flash در “Future State: Justice League” به تیم عدالت نوجوانان Earth-11 ملحق می شود. از دیگر شخصیت های Earth-11 می توان به رابین و آکواگیرل با تغییر جنسیت اشاره کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>