آشنایی با ویژگی ها و مشخصات پروژه برج نارنج در منطقه 22 تهران

این برج چهارمین برج از پروژه های مسکونی نیروی زمینی ارتش است که به سبب مشارکت شرکت نپاسازه از لحاظ طراحی، مصالح مصرفی و متراژ با سه برج قبلی تفاوت دارد و چه بسا لوکس تر از آن ها نیز است.

از 38 طبقه ی این برج 33 طبقه ی آن مسکونی بوده و شباهت این پروژه با سه پروژه قبلی نیروی زمینی ارتش در آن است که شکل ظاهری همه ی آنها به شکل بیضی می باشد.

پروژه نارنج 8 یکی از لوکس ترین پروژهای منطقه 22 و پهنه سی ارتش در غرب دریاچه چیتگرمیباشد که به صورت مشارکت شرکت نپاسازه با نیروی زمینی ارتش در حال ساخت است .این پروژه از مزایا و متریال و امکانات متفاوت تری نسبت به برجهای چهارگانه نیروزمینی برخوردار است .

این برج 38 طبقه میباشد که 33 طبقه ان از واحدهای مسکونی تشکیل شده است و همانند برجهای دیگر نیروزمینی به صورت بیضی شکل ساخته می شود .

 

پرداخت اقساط نارنج 8 به چه صورت است؟

تحویل پروژه ی نارنج 8 برای سال 1403، یعنی پنج سال بعد از گود بردراری اولیه در نظر گرفته شده و شرکت سازنده تضمین می کند که درصورت تاخیر در زمان تحویل به اعضای پروژه جریمه پرداخت می کند.

قیمت فروش برای اعضای پروژه بابت تراکم زمین متری 2 میلیون تومان و هزینه ساخت فعلا به صورت علی الحساب 8 ملیون تومان به ازای هر متر مربع در نظز گرفته شده است.

در صورت تمایل به خرید به صورت اقساط نیز برای این پروژه 60 قسط تعیین شده که به صورت 100 هزار تومان برای هر متر مربع محاسبه میشود. بعنی به عنوان مثال مبلغ پرداختی هر قسط برای یک واحد 93 متری 9 میلیون و300 هزار تومان میباشد.  شروع پرداخت اقساط نیز از مرداد ماه 1399 آغاز شده است.

 

سایر جزییات پروژه نارنج 8

از سری مشخصاتی که برج نارنج 8 را از دیگر برج ها متمایز میکند چشم انداز منحصر به فرد آن است که علاقه مندان زیادی را جذب این مجموعه کرده است. این برج به باغ موزه گیاه شناسی و دریاچه چیتگر اشراف دارد و به همین سبب نیز از آب و هوای خوبی برخوردار است.

از دیگر امتیازات نارنج8 دسترسی آن به اتوبان ها و بلوار هایی همچون اتوبان همت، اتوبان حکیم و همچنین نزدیکی به مراکز تفریحی و خرید همچون ایران مال و شهربازی هزار و یک شب را میتوان نام برد.

همونطور که گفتیم این برج 38 طبقه دارای 33 واحد مسکونی و پنج طبقه ی منفی است که شامل پارکینگ و لابی و هتلینگ نیز می شود. تیپ بندی واحد های آن نیز 93 متر،110 متر،121 متر،135 متر، 167 متر و245 متری می باشد. که واحد هایی که در طبقات بالایی قرار دارند از متراژ بزرگ تری برخوردار هستند و 19 طبقه ی اول این برج واحد های متراژ پایین تر را در خود جای می دهند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>