7 مرحله آسان برای یادگیری خیاطی در منزل

اگر هنگام تحقیق در مورد نحوه شروع خیاطی با سایت سیماکده برخورد کردید – در این مورد خوش آمدید! -شاید متوجه شده اید که ما منابع زیادی را برای خیاط ها ، از جمله مبتدیان کامل ، الگو خیاطی و کتابهای برنده جایزه از طریق کارگاه های ویدئویی و آموزش های رایگان ارائه می دهیم.

می خواهید خیاطی یاد بگیرید؟ ایده عالی! این که آیا شما به دوخت لباس ، یا خیاطی برای خانه علاقه دارید ، یا فقط با دستان خود چیزی خلق می کنید ، این راهنمای کامل سایت آموزش خیاطی سیماکده تمام اطلاعات مورد نیاز برای موفقیت شما را ارائه می دهد.

مهارت های اولیه خیاطی را بیاموزید

چگونه شروع می کنید؟ پس از چند جستجو در گوگل  میتونید به سایت سیماکده آشنا بشید، خواهید دید که چقدر اطلاعات در وب وجود دارد ، اما غرق نشوید و مطمئناً کل مطلب را نخوانید. شروع کار سخت نیست. نکته اصلی این است که ساده شروع کنید و به چیزهای پیچیده تر ادامه دهید.

اما باید از ابتدا به خاطر داشته باشید که خیاطی مهارتی است که می تواند مدت زمان زیادی طول بکشد. خیاطی سرگرم کننده و فوق العاده سودآور است ، اما اگر از حوصله کافی برخوردار نباشید و اولین نتایج شما انتظارات شما را برآورده نکند ، می تواند منجر به ناامیدی و کنار گذاشتن ایده به طور کلی شود. ما نمی خواهیم این اتفاق بیفتد.

هدف از این راهنما کمک به شما در شروع درست است. چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد ، اما آنها را به 7 مرحله قابل مدیریت و آسان برای انجام کار تقسیم کرده ام. آیا آماده یادگیری هستید؟ خوب ، اجازه دهید وارد آن شویم.

در زیر من دقیقاً آنچه را که باید برای شروع سرگرمی هیجان انگیز جدید خود انجام دهید ، بیان می کنم. این 7 مرحله هر آنچه را که برای شروع دوخت باید بدانید به شما آموزش می دهد. هر مرحله پیوندی به یک صفحه آموزشی جدید است که پر از اطلاعات مفید در مورد نحوه یادگیری خیاطی است. لینک زیر را امتحان کنید!

  • مرحله 1. اصول دوخت شماره 1: 10+ ابزار اصلی دوخت برای مبتدیان
  • مرحله 2. اصول دوخت شماره 2: نحوه دوخت با دست را بیاموزید
  • مرحله 3. اصول دوخت شماره 3: نحوه استفاده از چرخ خیاطی را بیاموزید
  • مرحله 4. اصول دوخت شماره 4: اشتباهات مبتدی را انجام ندهید که دوخت شما را خراب می کند
  • مرحله 5. اصول دوخت شماره 5: اطلاعات لازم در مورد پارچه را بیاموزید
  • مرحله 6. اصول دوخت شماره 6: کار با الگوها را شروع کنید
  • مرحله 7. اصول دوخت شماره 7: مهارت های خیاطی خود را با انجام چند پروژه خیاطی آسان توسعه دهید

مراحل برای شروع خیاطی از ابتدا

اینترنت مملو از راهنماها و آموزشهای خیاطی است ، اما اگر فقط آنها را بخوانید و اقدامی انجام ندهید ، همه نکات دنیا بی معنی است. بنابراین از همین امروز شروع کنید ، زمانی را برای انجام آنچه من به شما آموزش می دهم اختصاص دهید ، و موفق خواهید شد. دوخت می تواند جهان شما را تغییر دهد ، زندگی شما را سرشار از شادی ، غرور ، رضایت ، خلاقیت و انرژی بی پایان می کند. همچنین کمد لباس ، اتاق نشیمن ، اتاق غذاخوری و همه اتاق خواب ها را با اقلام طراح با قیمت مناسب پر می کند.

با این حال ، همه چیز می تواند کمی پیچ و خم اطلاعات باشد هنگامی که شما تازه شروع کرده اید و آنچه را که نمی دانید نمی دانید. بنابراین تصمیم گرفتم آن را برای شروع دوخت به شش مرحله ساده تقسیم کنم. لطفا!

شش مرحله برای شروع خیاطی – چگونه لباس های خود را شروع کنیم

1) یک چرخ خیاطی بخرید

چه آن را بخرید ، چه پس انداز کنید ، چه اجاره دهید یا آن را قرض بگیرید ، بدیهی است که باید یک چرخ خیاطی بگیرید. خرید یک دستگاه ممکن است کمی طاقت فرسا باشد ، اما تنها چیزی که واقعاً به آن احتیاج دارید یک دستگاه است که دارای یک دوخت مستقیم (برای اکثر بخیه ها) و یک دوخت زیگزاگی قابل تنظیم (برای تکمیل لبه ها و دوخت بافتنی) باشد. ماشینهای سایز بزرگ (به جای این مدلهای ناز سایز زیبا) برای دوخت لباس مناسب ترین هستند. اگر می خواهید قبل از خرید امتحان کنید ، در انگلستان به یک فروشگاه خیاطی تخصصی یا یک فروشگاه بزرگ مانند جان لوئیس بروید. یا با خرید آنلاین کار را آسان کنید. من همیشه می گویم بهترین دستگاه دستگاهی است که دارید ، بنابراین با محلول زیاد عرق نکنید!

 

شش مرحله برای شروع خیاطی – چگونه لباس های خود را شروع کنیم

2) ابزارهای اولیه را جمع آوری کنید

علاوه بر چرخ خیاطی ، به چند ابزار ارزان نیز نیاز خواهید داشت. نگران تهیه همه چیز به یکباره نباشید – برای شروع فقط یک قیچی پارچه ای ، سنجاق ، نوار چسب ، چرخ خیاطی (برای از بین بردن بخیه های موقت … و اشکالات!) ، یک ابزار علامت گذاری (به عنوان مثال ، مداد گچی) ، اتو و تخته اتو. می توانید آنها را در آمازون ، در فروشگاه های بزرگ یا مغازه های مستقل خریداری کنید – برخی از موارد مورد علاقه من را در سمت راست بررسی کنید.

 

شش مرحله برای شروع خیاطی – چگونه لباس های خود را شروع کنیم

3) استفاده از دستگاه خود را بیاموزید

قبل از اینکه وارد اولین پروژه خیاطی خود شوید ، به راحتی از چرخ خیاطی خود استفاده کنید. شما باید بدانید که چگونه آن را تنظیم کنید و کارهایی مانند بلند کردن و پایین آوردن پای پرس ، نحوه پیچاندن دستگاه و انجام برخی از روشهای اصلی خیاطی قراضه را انجام دهید.

همه اینها و موارد دیگر را در کارگاه ویدیویی من بیاموزید با یک چرخ خیاطی دوست شوید

 

4) اولین پروژه خود را انتخاب کنید

گام بزرگ این است که ابتدا چه خواهید کرد؟ هیجان انگیز! هنگام انتخاب اولین پروژه ، با انتخاب مدلی که ساخت آن آسان و نصب آن آسان است ، بدون قطعات غیر ضروری ، زندگی خود را برای خود آسان کنید.

من دامن دومینیک ما را طراحی کردم تا پروژه ای مناسب برای مبتدیانی باشد که می خواهند خیاطی را به صورت مستقیم تمرین کنند. برای چیزی که کمی پیچیده تر است ، اما هنوز هم برای مبتدیان آسان است ، لباس پرفروش استیوی ما ، لباس مورد علاقه فرقه ای ، لباس خواب ساده مارگو ، یک لباس اعتیادآور بتی یا یک سبک سایت سیماکده را امتحان کنید. پیراهن دهه هفتاد می توانید الگوهای دوخت را به صورت آنلاین یا در مغازه های مستقل مغازه یا فروشگاه های بزرگ خریداری کنید.

 

شش مرحله برای شروع خیاطی – چگونه لباس های خود را شروع کنیم

5) پارچه بخرید

یکی از سرگرم کننده ترین قسمت های خیاطی بودن ، انتخاب مواد مورد نیاز شماست! اما اگر تازه شروع کرده اید و نمی دانید به دنبال چه چیزی هستید ، قطعاً می تواند گیج کننده باشد. مدل شما پیشنهاداتی را برای پارچه هایی که باید به دنبال آن ها باشید ذکر می کند. شما می توانید از لیست خارج شوید ، اما به خاطر داشته باشید که ویژگی های مواد پیشنهادی بر ظاهر ، احساس و آویختن آخرین لباس تأثیر می گذارد. اگر آنها با مدل شما کار می کنند ، توصیه می کنم از پارچه هایی استفاده کنید که زیاد لغزنده نیستند ، مانند چمبر ، جین ، پنبه یا مته ، ویسکوز (ویسکوز AKA) ، تا زمانی که چمن زیاد لغزنده یا پنبه ای نباشد.

برای احساس پارچه ها ، شخصاً به خرید بروید یا از مغازه های مجلسی مستقل خریداری کنید ، که معمولاً خوشحال می شوند به شما ایمیل ارسال کنند و حتی نمونه هایی را برای شما ارسال کنند تا بتوانید پارچه ها را قبل از خرید ببینید و حس کنید – برخی از فروشگاه های پارچه مورد علاقه من را ببینید. به

علاوه بر پارچه ، به چند تکه و لوبیا دیگر نیز احتیاج دارید ، مانند نخ (نخ پلی استر جهانی را انتخاب کنید که رنگ آن متناسب با پارچه شما باشد) و سایر مواردی که روی الگو ذکر شده است. مدلی که انتخاب می کنید دقیقاً به شما می گوید که به چه چیزی نیاز دارید ، بنابراین قبل از اینکه پروژه ای را در ذهن داشته باشید ، نگران خرید چیزی نباشید.

برای خواندن ادامه آموزش به سایت سیماکده مراجعه کنید:

https://simakade.ir/