FAA قانون اجازه استراحت بیشتر برای مهمانداران را اعلام کردCNN

مقامات هوانوردی فدرال روز سه شنبه اعلام کردند که مهمانداران به زودی زمان استراحت اجباری بیشتری بین پروازها خواهند داشت.

قوانین فعلی FAA می گوید که در بیشتر موارد، یک شرکت هواپیمایی باید پس از 14 ساعت یا کمتر، یک دوره استراحت 9 ساعته برای مهماندار هواپیما فراهم کند.

قانون جدید مدت زمان استراحت بین شیفت ها را به 10 ساعت افزایش می دهد.

پیت بوتیگیگ، وزیر حمل و نقل ایالات متحده، در بیانیه ای گفت: خدمه پرواز، مانند همه کارگران ضروری حمل و نقل، هر روز سخت تلاش می کنند تا امنیت عمومی مسافران را حفظ کنند و ما از آنها حمایت کامل خود را مدیون هستیم. این قانون جدید کار مهمانداران پرواز را آسان‌تر می‌کند و به نوبه خود همه ما را در هوا ایمن نگه می‌دارد.»

اتحادیه‌های خدمه پرواز سخت برای این تغییر مبارزه کرده‌اند و می‌گویند که خدمه پرواز پس از شیفت‌هایی به مدت 14 ساعت به شدت خسته و بیش از حد کار می‌کنند.

یک منبع آگاه روز دوشنبه گفت که اداره هوانوردی فدرال هفته گذشته به خطوط هوایی درباره تغییرات قوانین آتی گفته شده است.

FAA دو دوره نظر عمومی، در سال های 2019 و 2021، در مورد تغییر مقررات پیشنهادی داشت. این آژانس گفت که بیش از 1000 نظر را بررسی کرده است.

این تغییر ابتدا در سال 2018 توسط کنگره تصویب شد اما توسط دولت ترامپ اعمال نشد.

هفته گذشته، رئیس کمیته حمل و نقل مجلس، پیتر دیفازیو (D-Oregon) تکمیل قوانین را یک اولویت قبل از بازنشستگی آتی خود خواند.

قانون نهایی 30 روز پس از انتشار در ثبت فدرال لازم‌الاجرا خواهد شد.

«زمانش فرا رسیده است! سارا نلسون، رئیس انجمن خدمه پرواز-CWA، در بیانیه ای گفت: به عنوان اولین پاسخ دهندگان هوانوردی و آخرین خط دفاعی، بسیار مهم است که به خوبی استراحت کرده و آماده انجام وظایف خود باشیم.

نلسون گفت: «کووید تنها با روزهای طولانی کار، شب‌های کوتاه و شرایط جنگی در هواپیماها شکاف ایمنی را تشدید کرده است.

با افزایش تقاضا با کاهش محدودیت‌های همه‌گیر، سال 2022 برای خدمه پرواز سخت بوده است.

آلی مالیس، که همچنین نماینده امور دولت در انجمن خدمه پرواز حرفه‌ای است، اتحادیه‌ای که خدمه هواپیمایی امریکن ایرلاینز را نمایندگی می‌کند، در تابستان گذشته به سی‌ان‌ان تراول درباره موقعیت‌های «ناراحتی» گفت که خدمه با تاخیر در پروازهای ورودی، خود را در حال دویدن می‌بینند. فرودگاه تا شغل بعدی خود را بسازند.

خدمه پرواز می گویند موقعیت هایی مانند این، همراه با برنامه های غیرقابل پیش بینی، سلامت روحی و جسمی خدمه را خراب می کند.

این فقط در ایالات متحده نیست که مهمانداران می گویند که آنها را ناقص اداره می کنند.

«سطوح بیماری از پشت بام گذشته است، سطوح خستگی از پشت بام گذشته است، نه به این دلیل [flight attendants are] رد می کنند یا به هر طریقی اعتراض می کنند. فقط این است که آنها نمی توانند کنار بیایند – آنها فقط نمی توانند با تغییرات مداوم کنار بیایند.

تصویر بالا: مسافران و مهمانداران هواپیما در پروازی از فرودگاه لاگواردیا به مقصد فرودگاه بین‌المللی کانزاس سیتی در روز چهارشنبه، 4 می 2022. (کنت نیشیمورا/لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ)