‘The Crown’: وزیر انگلیس از نتفلیکس می خواهد که قبل از هر قسمت درام خیالی را برای بینندگان تعریف کند

الیور داودن گفت که بدون هشدار در مورد استفاده از نمایش از مجوز هنری ، ممکن است بینندگان جوان “داستان را به اشتباه اشتباه بگیرند”.

فصل فعلی این نمایش که اوایل این ماه از طریق نتفلیکس به نمایش درآمد ، دوره آشفته ای از سلطنت ملکه الیزابت دوم در دهه 1980 را به تصویر می کشد و نمای غالباً مطبوعی از اعضای خانواده را ارائه می دهد.

اما این پیشنهاد داودن توسط برخی از مورخان مورد انتقاد قرار گرفت و بسیاری از آنها آن را غیر ضروری دانستند.

وزیر به روزنامه Mail on Sunday انگلستان گفت: “این یک اثر داستانی به زیبایی تولید شده است ، بنابراین مانند سایر تولیدات تلویزیونی ، Netflix در ابتدا باید کاملاً واضح باشد ، این فقط همین است.”

نتفلیکس معمولاً در ابتدای هر قسمت به بینندگان اطلاع نمی دهد که درام های آن داستانی است.

داودن افزود: “بدون این ، من می ترسم نسلی از بینندگان كه این حوادث را نگذرانده اند ، داستان را در حقیقت اشتباه بگیرند.”

این روزنامه گفت که وزیر انتظار می رود قبل از هر قسمت به طور رسمی به سیستم عامل ارسال کند تا به طور رسمی “هشدار بهداشت” را درخواست کند.

CNN با نتفلیکس و وزارت دیجیتال ، فرهنگ ، رسانه و ورزش انگلیس برای توضیحات تماس گرفته است.

خالق «تاج» در نمایش موفق نتفلیکس از صحنه های «ساخته شده» دفاع می کند

“تاج” یکی از پرچمداران سریال نتفلیکس است و تاکنون چهار دهه اول حکومت الیزابت دوم را در طول چهار فصل به تصویر کشیده است.

فصل کنونی آن عاشقانه اولیه و سرانجام فروپاشی ازدواج پرنس چارلز با دیانا ، پرنسس ولز را نشان می دهد ، شاهزاده نشان می دهد که رابطه شاهزاده چارلز با کامیلا پارکر بولز در حالی که با دیانا ازدواج کرده بود ادامه دارد.

از دیگر رویدادهای برجسته می توان به حاکمیت نخست وزیر مارگارت تاچر ، کاهش سلامت روان خواهر ملکه ، پرنسس مارگارت و روابط سلطنت با همسرش ، پرنس فیلیپ و فرزندانشان اشاره کرد.

درخواست داودن برای انصراف از درخواست پس از پیشنهاد مشابه ارل اسپنسر ، برادر دیانا ، انجام شد.

وی هفته گذشته به ITV گفت: “من فکر می کنم اگر در ابتدای هر قسمت بیان شود که” تاج “به مقدار زیادی کمک خواهد کرد.

بهترین رمان های تعطیلات جذاب و بد نتفلیکس
در گذشته تعداد زیادی از زندگینامه نویسان و روزنامه نگاران سلطنتی این نمایش را به دلیل انحراف از واقعیت ها مورد انتقاد قرار داده اند ، اگرچه پیتر مورگان ، سازنده آن ، هرگز ادعا نکرده است که کاملاً دقیق است و کدر بودن خاندان سلطنتی باعث بازگویی مستقل تاریخ اخیر آن شده است. دشوار.

برخی از مورخان ایده سلب مسئولیت را مورد تمسخر قرار دادند. الکس فون تونزلمان در توییتر خود نوشت: “Netflix قبلاً به مردم گفته است که تاج داستان است. این عنوان درام معرفی شده است. افرادی که در آن بازی می کنند بازیگر هستند. من می دانم! ذهن شما را به باد می دهد.”

آلان کندی ، مورخ اسکاتلندی ، مقایسه ای با تصویر آن اضافه کرد: “من به عنوان یک مورخ از اسکاتلند ، که در سایه Braveheart ، Outlander و بقیه کار می کنم ، مروارید را که بر روی تاج است تحریف می کند * شایان ستایش * می دانم.” گذشته کشور در رسانه های محبوب

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>